کامرانی‌فر برای برگزاری بازی‌های دوستانه تیم ملی ایران از تیم‌های برزیل، آرژانتین، نیوزلند و کانادا نام برد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

حسن کامرانی‌فر دبیر کل فدراسیون فوتبال در ابتدا راجع به برگزاری بازی‌های دوستانه خوب با تیم‌های صاحب‌نام بیان کرد: ضمن تشکر از شما به خاطر دغدغه‌هایی که برای تیم ملی وجود دارد. در سمیناری که در قطر برگزار شد به همراه آقای ماجدی یکسری صحبت‌ها مطرح شد و دوستان دارند تلاش می‌کنند که چند تا بازی خوب داشته باشیم. با توجه به دو فیفادی که داریم تلاش می‌کنیم که این اتفاق بیفتد. تیم‌های رده بالای رنکینگ فیفا و هم، تیم‌های میانه جدول را در نظر داریم و انشالله بازی انجام شود. مطمئن هستم بازی‌های خوبی را پیش رو خواهیم داشت. چیزی حدود ۹۰ درصد از کار انجام شده و الان داریم روی جزئیات صحبت می‌کنیم؛ وقتی قطعی شد اعلام خواهیم کرد.

او در مورد قطعی شدن بازی با برزیل یا آرژانتین گفت: من قبلا هم اعلام کردم که حدود ۹۰ تا ۹۵ درصد از کار انجام شده است و امیدواریم که در دقایق آخر مشکلی پیش نیاید و بتوانیم بازی را انجام دهیم.

کامرانی‌فر در مورد سخت بودن هماهنگی بازی با تیم های آمریکایی و اروپایی و قطعی شدن بازی با تیم‌های دیگر توضیح داد: تقریباً نیوزلند هم قطعی شده و منتظر کارهای نهایی هستیم.  نیوزلند با توجه به اینکه در پلی آف بازی دارد شرایط بازی با آنها پشت درهای بسته و بازی بدون پخش مهیا شده است. یکی از شرط‌های آنها این بوده که ما هم قبول کردیم؛ می‌تواند بازی خوبی برای ما باشد. یک بازی هم با کانادا کارها و برنامه‌هایش انجام شده و آن منوط بر این است که تیم را به کانادا ببریم که آن هم محدودیت هایی دارد ولی کارها در حال انجام شدن است و مطمئن باشید که ما بازی‌های دوستانه بسیار خوبی در این دو فیفادی خواهیم داشت.

او در مورد مکان برگزاری بازی با برزیل یا آرژانین گفت: می دانید که آن ها بازی عقب افتاده دارند و قرار است با هم بازی کنند که میزبان آنها قطر شده است اما در این حد فاصله که تیم در قطر حضور دارد با آنها بازی خواهیم کرد.

کامرانی‌فر  در مورد بلوکه شدن حسابهای فدراسیون فوتبال در سال منتهی به جام جهانی بیان کرد: متاسفانه ما تا چند روز پیش از طرف فیفا حساب‌مان به دلیل تحریم‌ها بسته بود ولی الان از داخل هم حسابمان بسته است و این نمی‌تواند خیلی برای فوتبال ما در سال منتهی به جام جهانی خوب باشد. قرار است تیم امید ما در مهمترین مسابقات شرکت کند و من در برنامه هم درخواست دادم ولی هنوز این اتفاق نیفتاده و امیدوارم هرچه زودتر مشکل حل شود تا بتوانیم حداقل کارها را انجام دهیم. زمان برای اینکه این پول از فدراسیون فوتبال وصول شود وجود دارد اما بعداً برای آماده سازی و برنامه ریزی تیم‌هایمان زمان نداریم و خیلی فرصت ها را از دست خواهیم داد.

او در پایان راجع به اینکه به دلیل بسته بودن حسابهای فدراسیون اسکوچیچ نمی تواند از ایران خارج شود گفت: برای فدراسیون فوتبال قاعدتاً خوب نیست. الان ۷۵۰ عدد توپ فوتبال و فوتسال ما در گمرک گیر کرده است و به دلایل مالیاتی اجازه ورود نمی‌دهند. باز شدن حساب‌های فدراسیون در حال حاضر دست فدراسیون نیست و باید دستور ویژه از بالا صادر شود تا آنها باز شوند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.