توماس توخل، سرمربی چلسی، از عملکرد شاگردانش مقابل کریستال پالاس تمجید کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تنها امید چلسی برای اینکه فصل را بدون کسب جام به پایان نرساند رقابت‌های جام حذفی انگلیس است. شاگردان توماس توخل امروز در دیدار نیمه نهایی این رقابت‌ها مقابل یک تیم لندنی دیگر یعنی کریستال پالاس قرار گرفته و با دو گل به پیروزی رسیدند تا حریف لیورپول در فینال شوند.

توماس توخل در پایان بازی گفت: " ما یک ثانیه تمرکز خود را از دست ندادیم. ما سعی کردیم در نیمه دوم فضاهای مختلفی پیدا کنیم و با شتاب بیشتری عمل کنیم. ما انتظار نداشتیم که آنها ساختار خود را تغییر دهند، بنابراین فضاهایی که فکر می‌کردیم بتوانیم کشف کنیم وجود نداشت. شاید هیجان‌انگیزترین بازی برای تماشا نبود، اما حفظ نظم و انضباط مهم بود."

تقابل با لیورپول در فینال: "این عنوان قهرمانی جام اتحادیه را به ما باز نمی‌گرداند. این جام حذفی است، این معتبرترین و سنتی‌ترین جام در جهان است. بازی‌های بزرگ‌تری وجود ندارد که بتوان در آن شرکت کرد. ما یک فینال را باختیم و در آن بازی همه توان خود را ارائه دادیم. این یک مسابقه بزرگ بود که تا آخرین پنالتی ادامه داشت. ما بدشانس بودیم که شکست خوردیم و البته می‌خواهیم اوضاع را تغییر دهیم.

ما نمی‌توانیم قول بدهیم. تنها کاری که اکنون می‌توانیم انجام دهیم این است که به خوبی آماده باشیم، زیرا با توجه به کیفیت و فرم آنها، مبارزه سخت دیگری خواهد بود."

واکنش به حذف از لیگ قهرمانان: "کیفیت در تمرین بهترین نشانه ای بود که می توانستم ببینم. ما روی روند و آنچه می توانستیم تاثیر بگذاریم تمرکز کردیم. دیدن این عالی بود."

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.