اگرچه طلایی‌پوشان اصفهانی در دیدار مقابل پاختاکور با تمام نفرات می‌توانند حضور پیدا کنند، ولی هشت بازیکن این تیم در خطر از دست دادن دیدار مقابل الدحیل هستند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

شاگردان محرم نویدکیا با کسب یک پیروزی و یک تساوی مقابل پاختاکور و التعاون و البته دو شکست که مقابل الدحیل و التعاون متحمل شده‌اند، با شرایط دشواری به مصاف برگشت برابر نماینده ازبکستان رسیده‌اند و اگر می‌خواهند شانس صعودشان در هفته پایانی نیز زنده بماند، هیچ راهی جز پیروزی مقابل پاختاکور ندارند.
در این مسیر سخت محمد کریمی، سروش رفیعی، شهریار مغانلو، امید نورافکن، گئورگی ولسیانی، دانیال اسماعیلی فر، فرشاد احمدزاده و یاسین سلمانی که همگی از بازیکنان تاثیرگذار سپاهان به شمار می‌روند، در چهار مصاف قبلی با کارت زرد مواجه شده‌اند و اگر یک کارت دیگر دریافت کنند، دیدار برابر الدحیل را از دست خواهند داد.
البته نکته خوش بینانه برای محرم نویدکیا در صورت پیروزی برابر پاختاکور و حفظ شانس صعود تا هفته پایانی این است که این مربی و دستیارانش دست بازی روی نیمکت دارند و در صورت محرومیت یکی دو بازیکن از این هشت نفر که در مصاف سخت برابر پاختاکور اجتناب ناپذیر است، می‌توانند از بازیکنان دیگر برای انتخاب ترکیب 11 نفره مقابل الدحیل استفاده کنند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.