کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی منچستریونایتد، گلی که برابر آرسنال زد را به پسر از دست رفته‌اش تقدیم کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

منچستریونایتد ساعاتی پیش در چارچوب رقابت‌هایی هفته سی و چهارم لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه امارات به مصاف این تیم رفت و با نتیجه 1-3 شکست خورد. 
رونالدو هفته گذشته با انتشار پستی اعلام کرد که فرزند پسرش پس از تولد از دنیا رفته اما قل دیگر که دختر بود در سلامت کامل به سر می‌برد و از شرایط خوبی برخوردار است. 
با این حال او در این پست تاکید کرده بود که او و همسرش و تمامی نزدیکان این خانواده از شرایط خوبی برخوردار نیستند و این اتفاق به شدت آنها را ناراحت کرده است. 
این بازیکن در دیدار برابر لیورپول با نظر مثبت باشگاه و کادر فنی منچستریونایتد در ترکیب این تیم به میدان نرفت تا در این شرایط کنار خانواده‌اش حضور داشته باشد. 

 


با این حال رونالدو در بازی حساس و سرنوشت‌ساز امروز برابر آرسنال به میدان رفت و با این که موفق نشد مانع از شکست تیمش شود اما تک گل این تیم را در این بازی به ثمر رساند. 
این ملی‌پوش پرتغالی پس از گلی که در این دیدار برابر توپچی‌ها به ثمر رساند به آسمان اشاره کرد تا به نوعی یاد پسر از دست رفته‌اش را زنده نگه داشته و این گل را به او تقدیم. کرده باشد. 
البته رونالدو یک بار دیگر نیز موفق به باز کردن دروازه آرون رمزدیل شد اما کمک داور ویدیویی این گل را به دلیل آفساید میلیمتری این بازیکن مردود اعلام کرد تا در نهایت شیاطین سرخ با همان نتیجه 1-3 شکست خورده و امیدشان برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان بسیار کمرنگ شود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.