خوان کوادرادو، ستاره کلمبیایی یوونتوس دیدار این تیم ‌مقابل ساسولو را از دست داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

یوونتوس برای قطعی کردن سهمیه خود در لیگ قهرمانان باید در خانه ساسولو به برتری دست یابد، اما شرایط مکس آلگری برای چینش ترکیب تیمش در این دیدار آسان نیست. به نظر می‌رسید خوان کوادرادو در این دیدار در ترکیب فیکس یوونتوس قرار داشته باشد، اما این بازیکن حتی در این سفر تیمش را همراهی نمی‌کند. این وینگر کلمبیایی در تمرینات امروز یوونتوس دچار یک مشکل عضلانی خفیف شده و مکس آلگری نیز تمایلی به ریسک کردن در مورد این بازیکن ارزشمند نداشته است. 

فردا صبح آزمایشاتی برای ارزیابی مدت زمان دوری خوان کوادرادو از میادین انجام می‌شود. بدین‌ترتیب او نیز به فهرست غایبان طولانی یوونتوس شامل فدریکو کیه‌زا، آرتور ملو، مانوئل لوکاتلی، کایو خورخه، وستون مک‌کنی و مارلی آکه اضافه می‌شود. این خبر بدان معناست که تنها سه هافبک برای مکس آلگری در این دیدار در دسترس هستند و البته اگرچه دنیلو در چند بازی اخیر جلوتر بازی کرده و او نیز می‌تواند در خط میانی به میدان برود. 

دو بازیکن از تیم جوانان به نام فابیو میرتی و امانوئل زولی به لیست یوونتوس برای این دیدار اضافه شدند. بیانکونری چند هفته دیگر در مهم‌ترین بازی فصل خود در فینال کوپا ایتالیا به مصاف اینتر خواهد رفت و مکس آلگری امیدوار به رسیدن خوان کوادرادو و البته دیگر مصدومان این تیم به این مسابقه حساس خواهد بود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.