نساجی با شکست ملی حفاری در بازی نهایی لیگ برتر امیدهای کشور برای دومین فصل متوالی قهرمان این مسابقات شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

بعد از صعود تیم‌های امید نساجی و ملی حفاری به دیدار پایانی لیگ برتر امیدهای کشور که به‌ترتیب با شکست تیم‌های فولاد خوزستان و  تراکتور به‌دست آمد؛ دو تیم از ساعت 20:10 در استادیوم کارگران تهران برگزار کننده بازی پایانی بودند. دیدار دو تیم در نیمه نخست بدون به ثمر رسیدن گلی به پایان رسید و بازی پایاپای دو تیم در نیمه دوم هم ادامه داشت تا اینکه در دقیقه 79 مهرساد سیفی با یک شوت از راه دور زیبا دروازه تیم ملی حفاری را باز کرد. همین گل برای برتری و قهرمانی نساجی کافی بود.

نساجی فصل گذشته هم با پیروزی دو بر یک برابر تراکتور در استادیوم کارگران قهرمان لیگ برتر امیدهای کشور شده بود. نساجی 24 ساعت پیش از برگزاری بازی نهایی جام حذفی در استادیوم آزادی تهران با شکست ملی حفاری در استادیوم کارگران تهران قهرمانی در لیگ برتر امیدهای کشور را جشن گرفت.

مسابقات لیگ برتر امیدهای کشور در فصل جاری در دو گروه و به‌صورت دوره‌ای برگزار شد که در پایان مرحله گروهی از هر گروه دو تیم به مرحله نیمه نهایی صعود کردند که تیم‌های نساجی – ملی حفاری – تراکتور و فولاد بودند. با پیروزی نساجی و ملی حفاری ‌برابر تیم‌های فولاد و تراکتور این دو تیم به بازی نهایی راه پیدا کردند.

تا دقایقی دیگر در استادیوم کارگران تهران مراسم اهدای جام قهرمانی به تیم امید نساجی برگزار خواهد شد و جالب اینکه سیمای استان مازندران این بازی را به‌طور مستقیم برای اهالی فوتبال در استان پخش کرد. رضا حدادیان، مالک باشگاه نساجی به‌همراه ایزد سیف‌الله‌پور مدیر عامل باشگاه نساجی از نزدیک نظاره‌گر این بازی بودند و در مراسم جشن قهرمانی در کنار بازیکنان تیم امید این باشگاه خواهند بود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.