رالف رانگنیک، سرمربی منچستریونایتد تاکید کرد به تلاش خود برای بازسازی این باشگاه ادامه خواهد داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

امروز فدراسیون فوتبال اتریش اعلام کرد با رالف رانگنیک برای هدایت این تیم به توافق رسیده تا آینده او در فصول بعد در اولدترافورد در هاله ای از ابهام قرار گیرد. اما رالف رانگنیک در مصاحبه ای مدعی شد یونایتد باید به دنبال جذب بازیکنان آینده دار باشد و او علیرغم توافق با اتریش، به شیاطین سرخ در این مسیر کمک خواهد کرد. 

رالف رانگنیک گفت: "من واقعا مشتاق هستم که نقش خود را در کمک به منچستریونایتد ایفا کنم تا این باشگاه دوباره به یک قدرت واقعی تبدیل شود. در پایان فصل هدایت تیم ملی اتریش را برعهده می‌گیرم، اما به وظیفه مشاوره‌ام در این تیم ادامه خواهم داد. نکته حائز اهمیت برای من این است که باشگاه منچستریونایتد بازیکنان آینده دار را شناسایی کرده و چنین ستاره هایی را به خدمت بگیرد تا دوباره به یکی از تیم های بزرگ تبدیل شود. 

شما به بازیکنی با ذهنیت قوی، کیفیت، قدرت بدنی، سرعت و مهارت نیاز دارید و یک بازیکن کامل می خواهید. بی‌تردید باشگاه به بازیکنان بیشتری نیاز دارد و دلیلش این است که قرارداد تعدادی از بازیکنان تمام می شود و برخی دیگر در دسترس نیستند.

ارلینگ هالند می تواند یکی از آن نمونه های صحبت من باشد. من فکر می کنم تمرکز باشگاه باید روی شناسایی، پیدا کردن و سپس متقاعد کردن بازیکنانی باشد که می توانند برای چند سال آینده در ترکیب یونایتد به میدان بروند. ارلینگ هالند بازیکن جوان 21 یا 22 ساله است، پس او یکی از آن بازیکنانی است که من در موردش صحبت کرده ام. البته او در حال حاضر به یکی از گران قیمت ترین مهاجمان فوتبال جهان تبدیل شده است."

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.