دو مسابقه پایانی هفته بیست و هفتم لیگ یک فردا با انجام دیدار شاهین و مس کرمان و ملوان و خیبر به پایان می رسد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

هفته بیست و هفتم رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور با انجام ۷ بازی  برگزار شد و حالا دو دیدار  این هفته فردا برگزار می شود.

 

در پایان هفته بیست و ششم ملوان بندرانزلی با کسب ۵۷ امتیاز با اقتدار در صدر جدول قرار گرفت و  تیم‌ مس کرمان با کسب ۵۲ امتیاز در رده دوم جدول قرار دارد، در قعر جدول هم ماشین سازی با ۱۱ امتیاز، شاهین شهرداری بوشهر با ۱۱ امتیاز و رایکا با ۲۵ امتیاز در منطقه سقوط هستند.

 

ملوان بندرانزلی-خیبر خرم آباد؛

جدال جذاب اما بدون تماشاگر

 

در هفته بیست و هفتم رقابت های لیگ یک دو تیم پرطرفدار ملوان و خیبر باید به مصاف یکدیگر بروند تا حساس ترین دیدار این هفته را برگزار کنند هر چند ملوانی ها در این دیدار با رای کمیته انضباطی از حضور تماشاگرانش محروم است اما پیروزی در این دیدار برای شاگردان زارع می تواند حکم صعود این تیم را امضا کند، در سوی مقابل فراز کمالوند هم انگیزه های شخصی زیادی برای این دیدار دارد و امیدوار است پیروز این نبرد حساس باشد.

 

دیدار دو تیم فردا ساعت ۲۰:۳۰ در ورزشگاه سیروس قایقران برگزار می شود.

1

شاهین بوشهر-مس کرمان؛

مصاف مدعی سقوط و صعود

 

در هفته بیست و هفتم رقابت های لیگ یک دو تیم شاهین بوشهر و مس کرمان با وضعیتی کاملا متفاوت باید به مصاف یکدیگر بروند، شاهینی ها که تنها روی کاغذ امید به بقا دارند باید به مصاف مس بروند که مدعی اصلی صعود است اما نیاز مبرمی به پیروزی در این دیدار دارد، شاگردان حسین خانی که تنها ۳ امتیاز از آرمان گهر چهارمی بیشتر دارند باید برابر شاهین ۳ امتیاز را کسب کنند وگرنه معادلات سقوط به هم می خورد.

 

دیدار دو تیم فردا ساعت ۲۰:۳۰ در ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر برگزار می شود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.