مسابقات هفته بیست و هشتم لیگ یک فردا با انجام ۱ دیدار آغاز می شود و سپس ۸ دیدار دیگر هم روز پنج شنبه برگزار می شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

هفته بیست و هشتم رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور فردا چهارشنبه با انجام ۱ بازی آغاز می شود و سپس ۸ بازی پنج شنبه برگزار می شود. 

در پایان هفته بیست و هفتم ملوان بندرانزلی با کسب ۵۸ امتیاز با اقتدار در صدر جدول قرار گرفت و  تیم‌ مس کرمان با کسب ۵۵ امتیاز در رده دوم جدول قرار دارد، در قعر جدول هم ماشین سازی با ۱۱ امتیاز، شاهین شهرداری بوشهر با ۱۱ امتیاز و رایکا با ۲۸ امتیاز در منطقه سقوط هستند. 

در این مطلب نگاهی به ۹ بازی هفته بیست و هشتم لیگ دسته اول خواهیم انداخت:

استقلال خوزستان-ویستاتوربین:

رونمایی از پروموسوی مقابل بلادی  

استقلال خوزستان تیمی که نیم فصل دوم بسیار ضعیفی را پشت سر گذاشت حالا پس از تغییر کادرفنی باید به مصاف ویستاتوربین برود که برای بقا تلاش می کند، آبی پوشان در حالی میزبان این دیدار هستند که به دلیل مشکلات زمین چمت نمی توانند در اهواز از حریف خود میزبانی کنند و به احتمال فراوان در خرم آباد میزبان شاگردان بلادی است که آنها نیاز مبرمی به کسب پیروزی در این دیدار دارند. 

دیدار دو تیم فردا ساعت  ۱۹ در ورزشگاه تختی خرم آباد برگزار می شود. 

پارس جنوبی جم-ماشین سازی؛ 

جدال تیم پرحاشیه با جوانان با انگیزه

پارس جنوبی جم پس از اینکه هفته گذشته در  برابر رایکا شکست خورد و حاشیه های این دیدار بسیار زیاد بود حالا باید در خانه به مصاف ماشین سازی برود که سقوطش در این فصل محتمل است، شاگردان رزاقی راد در این دیدار صرفا دنبال این هستند که با برد به وضعیت خود در جدول بهبود بخشند وگرنه این دیدار اهمیت خاصی برای زرد پوشان ندارد. 

دیدار دو تیم پنج شنبه ساعت ۱۹ در ورزشگاه تختی جم برگزار می شود. 

مس شهر بابک-آرمان گهر سیرجان؛ 

دربی جذاب کرمان با اهداف متفاوت

مس شهر بابک و آرمان گهر سیرجان دو تیم هم استانی حالا باید در شهر بابک نخستین مصاف لیگ یکی خود را انجام دهند تا یکی از این دو تیم در پی رویای خود گام بردارد، شهربابکی ها  برای کسب رتبه پنجم و یا چهارم تلاش می کنند و در سوی مقابل آرمان گهر برای صعود به لیگ برتر تلاش می کند تا این دیدار برای هر دو تیم حائز اهمیت باشد. 

دیدار دو تیم پنج شنبه ساعت ۱۹ در ورزشگاه اختصاصی شهر بابک برگزار می شود. 

شهرداری آستارا-رایکا بابل:

جنگ پایان و پیروز برای بقا

شهرداری آستارا و رایکا بابل در هفته بیست و هشتم رقابت های لیگ یک باید به مصاف یکدیگر بروند تا این دو تیم برای بقا تلاش کنند هر چند که آستارایی ها تنها روی کاغذ شانس سقوط دارند وگرنه بقا آن ها قطعی شده است اما در سوی مقابل رایکا پیروز قربانی در منطقه سقوط است و برای بقا نیاز مبرمی به پیروزی دارند. 

دیدار دو تیم پنج شنبه ساعت ۱۹ در ورزشگاه وحدت آستارا برگزار می شود. 

خوشه طلایی ساوه-ملوان بندرانزلی؛ 

جدال جذاب حکیمی و زارع در قم

خوشه طلایی ساوه پس از پیروزی هفته گذشته مقابل ماشین سازی حالا باید در شهر قم از ملوان صدرنشین میزبانی کند آنهم در حالی که شاگردان زارع برای حفظ صدرنشینی نیاز مبرمی به پیروزی در این دیدار دارند، وحید حکیمی سرمربی جوان خوشه طلایی هم برای اثبات توانایی های خودش دوست دارد در این دیدار پیروز شود تا خودش را به همه اثبات کند. 

دیدار دو تیم پنج شنبه ساعت ۱۹ در ورزشگاه یادگار امام(ره) قم برگزار می شود. 

مس کرمان-قشقایی شیراز؛ 

جدال انتقامی فرزاد برابر قشقایی 

مس کرمان و قشقایی شیراز در هفته بیست و هشتم باید به مصاف یکدیگر بروند تا نارنجی پوشان یک گام دبگر به صعود نزدیک شوند از اتفاقات ویژه این بازی برگزاری آن همزمان با دیدار فصل گذشته دو تیم در کرمان بود که قشقایی موفق شد با ۳ گل این تیم را شکست دهد و مانع اصلی صعود این تیم شود تا حالا فرزاد حسین خانی عزمش را جزم کند تا انتقام شکست خانگی تیمش را بگیرد. 

دیدار دو تیم پنج شنبه ساعت ۱۹  در ورزشگاه  شهید باهنر کرمان برگزار می شود.

سایپا-استقلال ملاثانی؛ 

جدال جذاب سرمربیان روی نیمکت برای بقا 

سایپا پس از اینکه هفته هاست در کسب پیروزی موفق نبوده است حالا باید به مصاف تیمی برود که هفته ها از آخرین شکستش می گذرد، ازنکات جذاب این دیدار جدال امید روانخواه و ابراهیم اشکش روی نیمکت دو تیم است که از فصول قبل کری جالبی باهم دارند، سایپاو استقلال ملاثانی برای بقا تلاش می منند و هر دو تیم برای پیروزی به میدان می آیند. 

دیدار دو تیم پنج شنبه ساعت ۱۹  در ورزشگاه  شهید دستگردی تهران برگزار می شود.

شمس آذر قزوین-شاهین شهرداری بوشهر؛ 

مصاف ساده شاگردان دقیقی برابر شاهین زمین گیر شده

شمس آذر قزوین که این هفته ها در خانه به هیچ تیمی باج نداده است و همگی رقبا را شکست داده است حالا یک دیدار ساده برابر شاهین بوشهر دارد که سقوطش بسیار محتمل است، قزوینی ها که همچنان گزینه سقوط هستند باید در این دیدار با کسب پیروزی خودشان را برای هفته های آینده آماده کنند. 

دیدار دو تیم پنج شنبه ساعت ۱۹  در ورزشگاه  سردار آزادگان قزوین برگزار می شود.

خیبر خرم آباد-شهرداری همدان:

دربی غرب کشور بدون حساسیت

خیبر خرم آباد پس از عدم کسب موفقیت در صعود به لیگ برتر حالا با انگیزه های متفاوت باید در خانه به مصاف شهرداری همدان برود که این تیم هم نه برای صعود تلاش می کند و نه برا بقا استرسی دارد. 

دیدار دو تیم پنج شنبه ساعت ۱۹  در ورزشگاه  تختی خرم آباد برگزار می شود.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.