بنا بر اعلام رییس کمیته زنان فدراسیون فوتبال عراق «شهناز یاری» سرمربی سابق تیم فوتسال ایران به زودی سکاندار هدایت تیم ملی این کشور خواهد شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

سایت عربی کووره در گزارشی با اشاره به حضور تیم ملی فوتسال زنان عراق در مسابقات غرب آسیا نوشت: برای حضور قدرتمند این تیم در رقابت‌های غرب آسیا فدراسیون فوتبال این کشور با شهناز یاری مربی ایرانی به توافق رسیده و وی امروز (دوشنبه) به بغداد خواهد رفت تا قرارداد خود را نهایی کند. یاری سابقه مربیگری در تیم ملی فوتسال زنان ایران را در کارنامه دارد.

در ادامه گزارش این سایت عربی به نقل از فراس بحرالعلوم رییس کمیته زنان فدراسیون فوتبال عراق آمده است: سرمربی ایران و دستیارانش تعداد زیادی از بازیکنان را برای حضور در اردو دعوت خواهند کرد تا از بین آنان بهترین نفرات را انتخاب کنند. تیم ملی فوتسال زنان عراق در مسابقات غرب آسیا حضور خواهد داشت.

سایت کووره با اشاره به توانمندی یاری نوشت: یاری یکی از بهترین مربیان ایران است و برای تیم عراق یک دستاورد محسوب می‌شود، به ویژه اینکه او هدایت بانوان ایرانی را برعهده داشت و فکر تمرینی زیادی دارد که به پیشرفت عراقی‌ها کمک می‌کند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.