تعدادی از ملی پوشان کشورمان اصلاً نمی‌خواهند ریسک کنند و به‌دنبال آن هستند تا قبل از آغاز جام جهانی تیم‌های خارجی مد نظر خود را پیدا کرده و با آنها به توافق برسند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

برخلاف دوره‌های قبلی جام جهانی، این بار در پاییز شاهد برگزاری این مسابقات هستیم و همین مسأله برنامه‌ریزی فوتبال در عرصه باشگاهی جهان را به طور کامل دستخوش تغییر کرده است. لیگ قهرمانان آسیا عملاً با یک دوره وقفه مواجه شده و کشورهای اروپایی نیز از مدت‌ها قبل به‌دنبال آن بودند تا برنامه خود را با زمان برگزاری جام جهانی منطبق کنند.

با توجه به ساعت و تاریخ برگزاری این مسابقات، تعداد زیادی از ملی‌پوشان کشورمان ترجیح می‌دهند قبل از شروع جام جهانی با تیم‌های خارجی قرارداد ببندند یا قرارداد خودشان با آنها را تمدید کنند چون مسابقات قطر۲۰۲۲ عملاً در نیم فصل رقابت‌های اروپایی برگزار می‌شود و در آن مقطع تیم‌ها فرصت بسیار کمی برای جذب بازیکنان جدید دارند به همین خاطر تعدادی از ملی پوشان کشورمان اصلاً نمی‌خواهند ریسک کنند و به‌دنبال آن هستند تا قبل از آغاز جام جهانی تیم‌های خارجی مد نظر خود را پیدا کرده و با آنها به توافق برسند چون منتظر ماندن برای دریافت پیشنهاد پس از پایان جام جهانی ریسک بسیار بزرگی است و آنها هرگز دست به چنین کاری نخواهند زد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.