سرمربی تیم ملی فوتبال الجزایر با تایید انجام مذاکرات برای انجام بازی دوستانه با تیم ملی ایران، گفت: این مسابقه یک آزمون خوب خواهد بود اما هنوز چیزی رسمی نیست.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم ملی فوتبال الجزایر روز گذشته در نخستین مسابقه خود در مرحله مقدماتی جام ملت‌های آفریقا به مصاف اوگاندا رفت و با دو گل پیروز شد. الجزایر روز چهارشنبه هم با تیم تانزانیا بازی می‌کند و پس از آن یک بازی دوستانه مقابل ایران خواهد داشت.

برگزاری بازی دوستانه ایران و الجزایر از سوی «صلاح بی عبود» مدیر ارتباطات فدراسیون الجزایر تایید شده بود. وی گفته بود که الجزایر قصد دارد روز ۲۲ خرداد دیداری را ایران در دوحه برگزار کند.

«جمال بالماضی» سرمربی تیم الجزایر در پایان بازی روز گذشته برابر اوگاندا به سئوال یکی از خبرنگاران در خصوص احتمال رویارویی با ایران پاسخ داد.

وی ایران را تیمی قدرتمند توصیف و تاکید کرد که تاکنون چیزی رسمی نیست.

سرمربی الجزایر گفت: احتمال بازی با ایران بسیار زیاد است. هنوز چیزی رسمی نیست.

بالماضی ادامه داد: ایران تیم بسیار خوب، سازمان یافته و قدرتمند است. آنها به حضور در جام جهانی عادت کرده‌اند. این بازی آزمون خوبی خواهد بود.

سرمربی الجزایر همچنین با اشاره به سختی برگزاری بازی‌های دوستانه در این مدت، گفت: ما می‌خواهیم تا جایی که ممکن است بازیکنان بیشتری را در این اردو ببینیم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.