سرمربی تیم ملی ایران ناراحتی خود از شرایط تیمش را به وزیر ورزش و جوانان عنوان کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

دراگان اسکوچیچ در زمان سرمربیگری تیم ملی سعی کرده ناراحتی خود را کمتر در رسانه‌ها عنوان کند و بیشتر مشاهده شده که در جلسه با وزیر ورزش و جوانان، رئیس فدراسیون فوتبال یا معاونین آنها گلایه خود را از شرایط تیمش می‌گوید که امروز هم این اتفاق در مقابل سید حمید سجادی افتاد.

وزیر ورزش و جوانان ظهر امروز در زمان ناهار ملی‌پوشان ایران، وارد محل هتل اقامت تیم ملی در دوحه شد و پس از دست دادن به تمام اعضای تیم ازجمله بازیکنان، در یک میز با سرمربی و کادر مدیریتی تیم ملی نشست.

در پایان زمان ناهار اعضای تیم ملی، دراگان اسکوچیچ در جلسه‌ای دو نفره با وزیر ورزش و جوانان که صدای گفت‌وگوی آنها بعضا شنیده می‌شد، گلایه شدیدی نسبت به شرایط تیم ملی ایران ابراز کرد.

اسکوچیچ در جلسه خصوصی با سجادی، نارضایتی شدید خود را از شرایط و تدارکات تیم ملی اعلام کرد و عنوان نمود فضایی که در اطراف تیم ملی وجود دارد، همراه با بی‌احترامی است و هیچ کمکی به ما نمی‌شود و با این شرایط موفقیت در جام جهانی تقریبا غیر ممکن است.

ظاهرا دلیل ناراحتی و گلایه‌های اسکوچیچ، به عدم برگزاری مسابقات تدارکاتی مناسب برای تیمش در راه جام جهانی ۲۰۲۲ است و سرمربی تیم ملی مثل شاگردان خود، از وضعیتی که برای آنها وجود دارد، گلایه شدیدی دارد.

وزارت ورزش و جوانان امروز پاداش معوقه سه برد تیم ملی ایران در مرحله مقدماتی جام جهانی را به حساب بازیکنان واریز کرد و حالا اسکوچیچ و ملی‌پوشان امیدوار هستند‌ بازی‌های دوستانه با تیم‌های مطرح دنیا و امکانات مناسب نیز برای آنها تدارک دیده شود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.