رئال مادرید قصدی مبنی بر خرید اورلین شوامنی در فصل تابستان امسال نداشته است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

باشگاه رئال مادرید رسما دیروز اعلام کرد برای جذب اورلین شوامنی، ستاره جوان و خط میانی موناکو به توافق رسیده و کهکشانی ها با پرداخت رقمی در حدود 100 میلیون یورو، این هافبک ارزشمند و فرانسوی را جذب کرده اند. اما امروز نشریه مارکا با انتشار گزارشی مدعی شد مدیران باشگاه رئال مادرید چند ماه قبل تصمیم گرفته بودند که همه چیز در مورد خرید شوامنی تا تصمیم نهایی امباپه متوقف شود و در این مدت بین آنها و مدیران موناکو مذاکره ای انجام نشود. 

اما رئال مادرید پس از اعلام خبر تمدید قرارداد کیلیان امباپه با پاری سن ژرمن، مذاکرات خود برای خرید اورلین شوامنی را از سر گرفت و خیلی زود موفق به توافق با این ستاره جوان و فرانسوی شد. پیش از این رئال مادرید از شوامنی خواسته بود یک سال دیگر صبر کرده و تابستان سال بعد در مورد آینده تصمیم بگیرد، اما خود این بازیکن می خواست لیگ یک فرانسه را ترک کند و بدین ترتیب احتمال انتقال او به تیم های دیگر وجود داشت. 

این بازیکن جوان با مذیران باشگاه لیورپول مذاکره کرد و در رختکن موناکو به همبازیان خود گفته بود که بازی کردن در لیگ انگلیس به سودش خواهد بود. در واقع رئال مادرید در آن مقطع شانسی برای خرید اورلین شوامنی نداشت، اما منتفی شدن انتقال کیلیان امباپه باعث شد آنها با این ستاره فرانسوی به توافق دست پیدا کنند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.