وب‌سایت گل مدعی است رئال مادرید پرونده پنجره نقل و انتقالات تابستانی را بسته، مگر اینکه در ادامه این پنجره با فرصتی خیلی خاص مواجه شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

درحالی‌که شایعات متعددی درباره چند فوتبالیست مطرح شنیده می‌شود که از پیوستن آنها به رئال مادرید خبر می‌دهد، وب‌سایت گل مدعی است باشگاه اسپانیایی این پنجره نقل و انتقالات را برای خود پایان یافته تلقی می‌کند. البته با یک استثنا؛ اگر در فرصت باقی‌مانده امکان جذب گزینه‌ای خاص برایش فراهم شود.

اگر این ادعا صحت داشته باشد مهم‌ترین خریدهای رئال در تابستان امسال آنتونیو رودیگر و اورلین شوامنی خواهد بود. رودیگر به‌عنوان بازیکن آزاد به رئال پیوست و شوامنی هم با قراردادی به ارزش 100 میلیون یورو راهی برنابئو شد. رئال البته قصد داشت در این تابستان کیلیان امباپه، ستاره فرانسوی پاری‌سن ژرمن را هم جذب کند ولی امباپه ترجیح داد در پاریس بماند تا هدف بزرگ رئال در تابستان امسال محقق نشود.

گل در گزارش خود مدعی است رئال در ادامه تابستان به جای تلاش برای خرید بازیکن جدید سعی می‌کند به قرارداد بازیکنان حال حاضر خود سر و سامان بدهد.

اولین برنامه رئال، تمدید قرارداد وینیسیوس جونیور، مهاجم برزیلی تیم است. رئال همچنین به ادر میلیتائو، مارکو آسنسیو و دنی سبایوس، شرایطی جدید برای تمدید پیشنهاد خواهد کرد.

گذشته از تمدید قراردادها، رئال در این تابستان به دنبال واگذاری بازیکنانی خواهد بود که آنها را مازاد تلقی می‌کند. از مهم‌ترین کسانی که در این دسته طبقه‌بندی می‌شوند باید به لوکا یوویچ و ماریانو دیاز اشاره کرد.

اما چرا رئال مادرید اینقدر زود از بازار نقل و انتقالات کناره‌ گرفته؟ به نظر می‌رسد کارلو آنچلوتی با اضافه شدن رودیگر و شوامنی از ترکیب فعلی بازیکنانی که در اختیار دارد راضی است. او و مدیریت باشگاه به این نتیجه رسیده‌اند که تا ژانویه صبر کرده و در آن زمان بار دیگر وضعیت تیم را تحلیل کرده و برای اضافه کردن مهره‌های جدید تصمیم بگیرند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.