داوید دخیا در واکنش به عکس کریستیانو رونالدو که عضلات آماده او را در حال ورزش نشان می‌دهد می‌گوید با دیدن عکس رونالدو به یاد ورزش نکردن خودش افتاده.

به گزارش فرتاک ورزشی،

کریستیانو رونالدو که این روزها در تعطیلات به سر می‌برد، در اینستاگرام عکسی منتشر کرد که او را در حال ورزش کردن نشان می‌داد. عضلات آماده رونالدو در این عکس بار دیگر نشان داد که ستاره پرتغالی از نظر بدنی همچنان به‌شدت آماده است. اما واکنش هم‌تیمی رونالدو در یونایتد، داوید دخیا، به این عکس اینستاگرامی، جالب بود.

هواداران کریستیانو رونالدو در اینستاگرام او با خودنمایی سوپراستار پرتغالی مواجه شدند که عکسی از خود را در حال بدنسازی منتشر کرده و از عنوان "احساس خوب" برای تصویر استفاده کرده بود. داوید دخیا، سنگربان اسپانیایی یونایتد، در اینستاگرام به عکس هم‌تیمی‌اش واکنش نشان داد و گفت دیدن بدن آماده رونالدو او را به یاد ورزش نکردن انداخته و باعث شده دلش برای سالن بدنسازی تنگ شود.

کامنت دخیا برای پست رونالدو: دلم برای باشگاه تنگ شد

این در حالی است که در روزهای اخیر شایعاتی مطرح شده مبنی بر اینکه رونالدو ممکن است قصد جدایی از یونایتد را داشته باشد چرا که او احساس می‌کند در پروژه اریک تن‌هاخ، سرمربی جدید تیم، جایی نداشته باشد.

رونالدو که برای دومین بار در دوران فوتبالی‌اش پیراهن یونایتد را به تن دارد، فصل گذشته اولین فصل خود در بازگشت به اولدترافورد را پشت سر گذاشت. رونالدو در این فصل 24 گل برای شیاطین سرخ به ثمر رساند. اولین رسانه‌ای که خبر تصمیم رونالدو برای جدایی را مطرح کرد، لارپوبلیکا، در ایتالیا بود. رونالدو و یونایتد از زمان انتشار این شایعه سعی کرده‌اند به آن بی‌اعتنایی کنند. به هر حال آینده سوپراستار پرتغالی در یونایتد، تا پایان تابستان مشخص خواهد شد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.