سرمربی جدید تراکتور پس از ترک ایران هنوز برنگشته و تمرینات آماده سازی بعد از حضور او در تبریز انجام خواهد شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

بعد از اینکه مذاکرات با ارطغرول ساغلام به بن بست رسید، باشگاه تراکتور از بین گزینه های مورد نظر خود با قربان بردیف به توافق رسید. این مربی هفته گذشته برای مذاکره در ایران حضور یافت اما بدون حصول نتیجه به کشورش بازگشت تا اینکه دو روز پیش خبر توافق با این مربی در سایت رسمی تراکتور منتشر شد.

بردیف هم اکنون در کشور خود حضور دارد و قرار است به زودی در تبریز حضور یافته و تمرینات آماده سازی برای فصل جدید را برنامه ریزی و به مرحله اجرا دربیاورد. در فاز مهمی دیگر، سرمربی روسی – ترکمنی تراکتور قرار است لیست تعدیل شده خود را به باشگاه ارائه دهد.

یکی از مواردی باعث شد مذاکره طرفین طولانی شود، مبلغ درخواستی و لیست خرید گرانقیمت بردیف بود که به نظر می رسد این مربی با تعدیل خواسته های خود، نظر طرف مقابل را برای عقد قرارداد جلب کرده است. کمیته نقل و انتقالات باشگاه تراکتور فعالیت های ابتدایی خود را برای جذب بازیکن شروع کرده ولی لیست خروج و ورود نهایی با تایید سرمربی خواهد بود.

 

48 ساعت بعد از اعلام رسمی خبر توافق با بردیف، این مربی هنوز در ایران حضور نیافته است. باشگاه تراکتور در تلاش است تا هر چه زودتر مقدمات حضور این مربی در تبریز را فراهم کند تا از بازار نقل و انتقالات و تمرینات آماده سازی عقب نماند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.