به نظر می‌رسید خریدهای تابستانی لیورپول به پایان رسیده ولی نام هافبک اینتر به عنوان خرید بعدی احتمالی یورگن کلوپ منتشر شده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

درحالیکه به نظر می‌رسید لیورپول خریدهای تابستانی اصلی‌اش را انجام داده و دیگر شاهد خرید عمده‌ای از سوی این باشگاه انگلیسی نخواهیم بود اما رسانه‌‌های ایتالیایی مدعی شدند این احتمال وجود دارد که نیکولو بارلا، هافبک ایتالیایی اینتر، گزینه جدید لیورپول باشد. هر چند انتقال او به آنفیلد در قالب معاوضه با یک لیورپولی، نبی کیتا، انجام خواهد شد.

لیورپول از شروع پنجره تابستانی تا این لحظه دو جوان خوش‌تکنیک، فابیو کاروالیو از فولام و کالوین رمزی از آبردین، را به خدمت گرفته و خرید بزرگش، داروین نونز، از بنفیکا بوده است. گمان می‌رفت یورگن کلوپ با این خریدها پنجره تابستانی را عملا پایان یافته تلقی خواهد کرد. اما گزارش‌های جدید از ایتالیا حکایت دیگری دارد.

با اینکه کلوپ و باشگاهش از وضعیت فعلی بازیکنان‌شان راضی هستند اما به نظر می‌رسد اگر شرایط مناسبی پیش بیاید از تقویت تیم خودداری نخواهند کرد. رسانه‌ها در ایتالیا مدعی هستند احتمال معاوضه بازیکن بین اینترمیلان و لیورپول قوت گرفته. قرار است لیورپول در ازای دریافت نیوکولو بارلا از اینتر، نبی کیتا را راهی ایتالیا و شهر میلان کند.

نبی کیتا از سال 2018 بازیکن لیورپول است اما در این مدت نتوانسته آنطور که انتظار می‌رفت برای این تیم بدرخشد. او به تدریج از فهرست بازیکنان محبوب یورگن کلوپ خارج شده است. در نتیجه اگر این فرصت پیش بیاید که لیورپول بتواند او را در ازای دریافت هافبک آینده‌داری مثل نیوکولو بارلا، واگذار کند کلوپ و باشگاهش بدون شک با آغوش باز استقبال خواهند کرد.

نیکولو بارلا هافبکی است که از طرف ستاره‌های ایتالیا بارها تحسین شده. برای نمونه هم‌تیمی‌او در تیم ملی ایتالیا، جورجینیو، بارلا را با انگولو کانته، ستاره فرانسوی چلسی، مقایسه کرده و برایش آینده‌ای درخشان پیش‌بینی کرده بود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.