رسانه‌های آلمانی گزارش دادند انتقال ماریو گوتزه به آینتراخت فرانکفورت قطعی شده و او به‌زودی قراردادی سه‌ساله امضا خواهد کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

بر اساس اعلام رسانه‌های آلمانی، ماریو گوتزه، ستاره کهنه‌کار فوتبال آلمان و باشگاه آینتراخت فرانکفورت به توافق رسیده‌اند و گوتزه به‌زودی قراردادی سه‌ساله با آینتراخت امضا خواهد کرد.

گوتزه در حال حاضر پیراهن آیندهون هلند را به تن می‌کند. شبکه اشپورت1 آلمان گزارش داد مذاکرات گوتزه با آینتراخت به نتیجه قطعی رسیده. او قراردادی سه‌ساله امضا کرده و تا سال 2025 بازیکن آینتراخت خواهد شد.

ماریو گوتزه با وجود افتی که در سال‌های اخیر داشته به‌دلیل نقش تاثیرگذارش در قهرمانی آلمان در جام جهانی 2014 برای فوتبال‌دوستان آلمانی، یک قهرمان ملی است.

گزارش‌ها خاکی از این است که گوتزه پیش از این راهی فرانکفورت شده و تست‌های پزشکی آینتراخت را پشت سر گذاشته. به این‌ترتیب نگرانی‌ها از شرایط بدنی نه‌چندان خوب گوتزه از بین خواهد رفت. اشپورت1 می‌گوید دو طرف دیروز درباره جزئیات قرارداد به توافق رسیدند.

آلمانی‌ها از بازگشت قهرمان‌‌شان در جام جهانی 2014 به بوندس‌لیگا خوشحال هستند. اعلام رسمی به‌خدمت گرفتن گوتزه فردا و بعد از جلسه هیئت‌مدیره باشگاه آینتراخت انجام خواهد شد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.