دیگو میلیتو، ستاره سابق اینتر مدعی شد روملو لوکاکو می تواند شرایط اینتر و کل فصل سری آ را تغییر دهد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

نراتزوری فصل تابستان را توفانی آغاز کرده و در حال جذب بازیکنانی بزرگ و باتجربه است. روملو لوکاکو، ستاره بلژیکی و 29 ساله هم اکنون در آستانه بازگشت به اینتر بوده و مذاکرات این باشگاه برای جذب پائولو دیبالا همچنان ادامه دارد. دیگو میلیتو مدعی شد اینتر از بازیکنی مانند پائولو دیبالا استقبال می کند و این ستاره آرژانتینی در باشگاه جدید خود به دنبال انتقام از یوونتوس خواهد بود.

دیگو میلیتو گفت: "با جذب بازیکنی مانند روملو لوکاکو، ما در لیگ ایتالیا مدعی خواهیم بود. او نشان داده که می تواند نه تنها اینتر، بلکه کل سری آ را تغییر دهد. باید ببینیم در مورد آینده پائولو دیبالا چه اتفاقی رخ خواهد داد، اما او به درد هر تیمی می خورد و اگر فرصتی وجود داشته باشد، باید پائولو دیبالا را جذب کرد. او یک امتیاز مثبت برای تیمی خواهد بود که در همین حالا نیز کامل شده است. 

اینتر باشگاه مناسبی برای بازسازی دوران ورزشی پائولو دیبالا است. این بازیکن شرایط بازی در سری آ را به خوبی می‌شناسد و قرار نیست شرایط دشواری را تجربه کند. تیم و هواداران به خوبی از او استقبال می‌کنند، میل به انتقام درون دیبالا باعث می شود او نقش مهمی در ترکیب اینتر در فصل بعد ایفا کند.

شرایط لائوتارو مارتینز؟ همه می‌دانند که من چقدر به لائوتارو علاقه دارم، اما او جوان بوده و هنوز هم می‌تواند رشد کند. او هیچ محدودیتی ندارد و با آمدن قهرمانان جدید، استعدادی مانند لائوتارو می تواند با ستاره های دیگر ترکیب شده و قدرت تیم را افزایش دهد. احتمال انتقال میلان اشکرینیار به پاری سن ژرمن؟ این یک شکست بزرگ برای باشگاه خواهد بود، اما اینتر می داند که چگونه جایگزین او را پیدا کند."

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.