فران تورس، ستاره جوان بارسلونا علاقمند به انتقال رابرت لواندوفسکی به این باشگاه است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در روزهای اخیر شایعاتی در مورد حضور رابرت لواندوفسکی و کریستیانو رونالدو، دو فوق ستاره فوتبال جهان در بارسلونا مطرح شده که البته اولی بسیار جدی و دومی به نظر شایعه ای غیرقابل باور است. اما فران تورس علاقمند به حضور هر دو بازیکن در ترکیب بارسلونا بوده و البته تاکید کرد هواداران بارسا در فصل جدید عملکرد متفاوتی از سوی او خواهند دید. 

فران تورس گفت: "من واقعا مشتاق آغاز فصل هستم تا فران واقعی را به همه نشان دهم. ما می دانیم چندی دیگر جام جهانی برگزار می شود، اما ما روی عملکرد بارسلونا تمرکز کرده ایم. من سال گذشته نیز با تمام توان برای تیم بازی کردم، اما حالا همه چیز را از صفر شروع کرده ایم و شما فران تورس بهتری را در طول فصل خواهیم دید.

احتمال جذب رابرت لواندوفسکی؟ همه ما بازیکنی مانند لواندوفسکی را می شناسیم و حالا می دانیم که می خواهد به بارسلونا بیاید. او گل های زیادی به ثمر می رساند و امیدواریم توافق بین بایرن و بارسا به نتیجه برسد.

شایعات انتقال کریستیانو رونالدو به بارسلونا؟ "اینها شایعات هستند و چنین مواردی همیشه اطراف باشگاهی مانند بارسلونا زیاد است. کریستیانو یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال است و نمی دانم باید در این رابطه چه بگویم.

احتمال حضور کارلوس سولر در بارسلونا؟ ما بازیکنان خیلی در مورد آن مسائل صحبت نمی کنیم. امیدوارم کارلوس بتواند به والنسیا کمک کند و این باشگاه مانند من خانه اوست. به نظر من سولر بازیکنی درجه یک بوده و از توانایی لازم برای بازی در تیمی مانند بارسلونا برخوردار است."

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.