باشگاه استقلال با انتشار یک پوستر ساده و متن آرزوی موفقیت، جدایی وریا غفوری را تأیید کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در هفته های گذشته اخبار فراوانی پیرامون جدایی وریا غفوری در رسانه ها منتشر شد. کاپیتان آبی ها از عدم تماس مدیران باشگاه برای تمدید قراردادش دلخور بود و در مصاحبه های متعددی خواستار شفاف سازی در این خصوص بود.

با وجود گذشت چندین هفته از آغاز بازار نقل و انتقالات، استقلالی ها با بازیکنان متعددی از جمله نفرات نیمکت نشین نیز باب مذاکره را باز کرده و قرارداد آنها را تمدید کردند اما در این میان تماسی با غفوری حاصل نشد تا کاپیتان استقلال به این نتیجه برسد که باشگاه تمایلی به تمدید قرارداد او ندارد.

صبح امروز بود که وریا  با انتشار متنی در صفحه اینستاگرامش ، از استقلالی ها خداحافظی کرد. غفوری در پیام کوتاهی نوشت: "بدرود استقلال قهرمان..." تا بدین صورت جدایی خود را از جمع آبی های پایتخت اعلام کند.

دقایقی پیش نیز رسانه رسمی باشگاه استقلال یک پوستر را برای وریا به اشتراک گذاشت که همان عکسی است که او در پست اینستاگرامی خود استفاده کرده است.  آبی ها به نوشتن جمله کوتاه  " موفق باشی کاپیتان"  با یک قلب آبی بسنده کردند تا بدین صورت به 6 فصل حضور غفوری در این تیم پایان داده شود.

فولاد خوزستان تیمی است که با وریا وارد مذاکره شده و طرفین به توافقاتی نیز دست یافته اند اما تیم اربیل عراق نیز به عنوان دیگر باشگاه خواهان غفوری خواستار جذب کاپیتان سابق استقلال است.

باید دید در نهایت وریا فصل بعد را در لیگ برتر ایران بازی خواهد کرد یا تصمیم می گیرد برای ادامه دوران فوتبالش راهی کشور عراق شود؟

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.