حالا بارسلونا تمایلی به تمدید قرارداد با عثمان دمبله، ستاره جنجالی خود ندارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

با وجود اینکه چند روز پیش به نظر می رسید عثمان دمبله در آستانه تمدید قرارداد با بارسلونا قرار گرفته، اما نشریه موندو دیپورتیوو مدعی شد آینده این ستاره فرانسوی دوباره در هاله ای از ابهام قرار گرفته است. اما جالب اینجاست بر خلاف دفعات قبل، تغییر در وضعیت دمبله ناشی از شک و تردید بازیکن یا مدیر برنامه او نبوده و بلکه از سوی باشگاه بارسلونا است. 

مدیران بارسا به این نتیجه رسیده اند که برای رعایت قوانین فرپلی مالی، بهتر است ابتدا قرارداد رافینیا را در اولویت قرار داده و ستاره برزیلی لیدز را جذب کنند. بارسلونا جذب رافینیا را تقریبا به اندازه خرید رابرت لواندوفسکی و ژوئل کنده مهم می داند و حتی حاضر است قبل از فعال کردن دومین اهرم اقتصادی، پروسه قرارداد رافینیا را تمام کرده و انتقال این وینگر برزیلی را نهایی سازد. برنامه بارسلونا این است که رافینیا در تور پیش فصل در آمریکا حضور داشته باشد.

کادر فنی بارسلونا نیز متقاعد شده که دمبله و رافینیا نمی توانند با هم در ترکیب این تیم بازی کنند و بهترین تصمیم این است که پروسه تمدید قرارداد عثمان متوقف شود. حتی ژاوی، سرمربی جوان بارسلونا نیز خرید رافینیا را بر تمدید قرارداد دمبله ترجیح می دهد و آنها معتقدند وقتی خبر توافق با رافینیا اعلام شود، دمبله نیز تمایلی به تمدید قرارداد نخواهد داشت. زیرا خود این بازیکن به خوبی می‌داند که فصل آینده فرصت بسیار کمی در اختیار خواهد داشت و حتی قرار گرفتن او در ترکیب ثابت نیز تضمین شده نیست.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.