نساجی در اولین بازی دوستانه فصل جدید دیروز موفق شد در کمپ تیم های ملی تیم ملی نوجوانان را با نتیجه 4- 2 شکست دهد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در ادامه تمرینات آماده سازی نساجی راهی ساری می شود تا در زمین روستای پهنه کلای ساری به تمرینات آماده سازی خود ادامه دهد. و شاید برپایی اردوی تدارکاتی در ترکیه هم در دستور کار مازنی ها قرار گیرد.

و امانساجی فصل نقل و انتقالات را با جذب علی شجاعی که قبلا هم در نساجی بازی می کرده و بازیکن موفقی بوده و محمد شریفی خوب شروع کرد اما چند روزی است روند خریدهای نساجی متوقف شده و این کمی برای تماشاگران تیم نساجی نگران کننده است و آنها امیدوارند در روزهای پیش رو تا شروع بازی ها تیم به خریدها ادامه دهد و در یک کلام تبدیل به تیم بهتری شود. در بحث تمدیدی ها هم اکثر بازیکنان کلیدی وتاثیر گذار نساجی قرارداد های خودرا تمدید کرده اند جز یکی؛ کریم اسلامی که البته موثرترین بازیکن نساجی در  فصل گذشته بود. به این دلیل که در نوک خط حمله به میدان می رودو موقعیت هایی که تیم می سازد را تبدیل به گل می کند. او فصل گذشته با 8 گل در لیگ برتر و جام حذفی یکی از بازیکنان اثرگذار در حفظ سهمیه تیم در لیگ برتر و قهرمانی در جام حذفی بود. بدون شک اگر قرار به رفتن کریم اسلامی باشد تیم باید یک مهاجم ششدانگ بخدمت بگیرد چرا که مهدی نظری و عرفان گل محمدی دیگر مهاجمان نساجی در فصل گذشته با وجود همه تلاش هایی که در ترکیب تیم در فرصت های ایجاد شده داشتند در موقعیت طلبی همانند کریم اسلامی نشان ندادند.

نساجی فصل گذشته بالاترین میانگین سنی را در بین تیم های لیگ برتری داشت و در فصل جدید به طور حتم از این توان کمی کاسته خواهد شد چون تیم یک سال پیرتر شده است و حضور نفرات جدید و تلفیق جوان ها با باتجربه ها نساجی را به تیم بهتری تبدیل خواهد کرد. نتیجه در بازی های دوستانه آنهم در اولین بازی دوستانه نمی تواند ملاک خوبی برای قضاوت در مورد یک تیم باشد اما خوردن 2 گل در مصاف با تیم ملی نوجوانان نشان می دهد حمید مطهری در فاز دفاعی هم می بایست کارهای مهمی در نساجی انجام داد. این یک واقعیت محض در مورد قهرمان جام حذفی در فصل گذشته است. این تیم در جام حذفی تنها یک گل آنهم در مصاف با گل گهر خورد. طی 5 مسابقه ای که انجام داد اما در لیگ برتر دروازه نساجی بعد از تیم های شهر خودرو و نفت مسجد سلیمان بیشتر از سایر تیم ها باز شد. 34 گل خورده در 30 بازی نشان می دهد میانگین گل خورده نساجی در هر بازی بیش از یک گل بوده است. البته این می تواند به خاطر سبک بازی تهاجمی تیم در فصل گذشته هم باشد. به هر صورت تماشاگران نساجی امیدوارند روند خریدهای نساجی در روزهای منتهی به شروع بازی ها ادامه و نساجی تبدیل به تیم جوان تری شود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.