بعد از مشخص شدن عدم تمایل PSG به جذب رونالدو و تردیدهای علنی بایرن مونیخ درباره جذب او، تقریبا شکی باقی نمانده که تنها گزینه او برای فصل آینده باشگاه چلسی است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

دیروز نشریه فرانسوی لوپاریزین فاش کرد که بر خلاف شایعات اخیر، حضور کریستیانو رونالدو در پاری سن ژرمن منتفی است و باشگاه فرانسوی به صراحت اعلام کرده که علاقه‌ای برای خرید ابرستاره پرتغالی ندارد.

با در نظر گرفتن اینکه پاریس مقصد رونالدو نخواهد بود، یکی دیگر از گزینه‌های احتمالی برای کریستیانو، باشگاه بایرن مونیخ است. اما باشگاه آلمانی هم اخیرا واکنش‌هایی در این باره داشته که گرچه نمی‌توان از آنها به عنوان تکذیب رسمی یاد کرد ولی دست‌کم نشان‌دهنده تردیدهای جدی مونیخی‌ها درباره خرید رونالدو است.

با توجه به این دو مورد تقریبا شکی باقی نمی‌ماند که رونالدو در صورت نهایی شدن جدایی‌اش از منچستریونایتد، تنها یک گزینه جدی خواهد داشت: پیوستن به چلسی.

ایجنت رونالدو اخیرا به صراحت گفته بود ابرستاره پرتغالی به دنبال پیوستن به باشگاهی است که جاه‌طلب بوده و در لیگ قهرمانان حضور داشته باشد. بعد از این اظهارنظر بود که گزارشهای رسانه‌ای نشان داد سه گزینه اصلی که توسط ژرژ مندس برای انتقال رونالدو دنبال می‌شود، پاری سن ژرمن، بایرن مونیخ، و چلسی است.

بعد از قطعی شدن عدم حضور رونالدو در PSG، نگاه‌ها به دومین گزینه یعنی بایرن مونیخ معطوف شد. با اینکه یولیان ناگلزمان، سرمربی بایرن، علاقه زیادی به حضور رونالدو در تیمش دارد تا در صورت جدایی لواندوفسکی، از او در خط حمله استفاده کند اما چهره‌های تاثیرگذاری در مدیریت باشگاه با نظر او موافق نیستند. این چهره‌ها معتقدند رونالدو مسن‌تر از آن است که بتواند در چمپیونزلیگ برای باواریایی‌ها بدرخشد.

این خبرها برای چلسی اما خوشحال‌کننده بود. تاد بولی، مالک جدید باشگاه لندنی، به این نتیجه رسیده که شانس انتقال رونالدو به تیمش بالا است. رسانه‌ها در انگلیس گزارش دادند که مالک جدید چلسی، شخصا علاقه زیادی به رونالدو دارد. او اخیرا با ژرژ مندس، ایجنت کریستیانو، دیداری داشت تا در این باره گفتگو کند. در چلسی همه چیز به اعلام نظر توماس توخل، سرمربی این تیم بستگی دارد. سرمربی آلمانی تا این لحظه از صحبت کردن قطعی درباره انتقال رونالدو به تیمش خودداری کرده. ولی بعید است تاد بولی اگر واقعا شانس خرید رونالدو را به دست بیاورد، نتواند توخل را برای اضافه شدن ستاره پرتغالی به تیمش مجاب کند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.