کریم بنزما را در ال کلاسیکوی پیش رو نخواهیم دید و رئال باید بدون بهترین بازیکنش در لاس وگاس به مصاف بارسا برود.

کریم بنزما را باید غایب بزرگ رئال در بازی دوستانه برابر بارسا در لاس وگاس دانست. دیداری که 9 روز دیگر در ورزشگاه 65 هزار نفری لاس وگاس به انجام خواهد رسید و تمام بلیت هایش نیز فروش رفته است. بنزما با صلاحدید کارلو آنچلوتی استراحتی طولانی تر از دیگر هم تیمی هایش خواهد داشت و قرار است 4 روز دیگر در آمریکا به اردوی رئال اضافه شود. 

این در حالی است که از یک هفته پیش تمرینات پیش فصل رئال شروع شده و ملی پوشان تیم نیز در روزهای اخیر به تمرینات اضافه شده اند. آخرین بار که کریم در ال کلاسیکو غایب بود، رئال 0-4 بازی را در برنابئو به بارسا واگذار کرد( ال کلاسیکوی اخیر دو تیم در لالیگا).

بنزما فصل قبل در 46 بازی موفق به زدن 44 گل و ارسال 17 پاس گل شد و قطع به یقین برنده توپ طلای 2022 نیز خواهد بود.

بنزما به نظر فصل پیش رو نیز در خط حمله بی رقیب خواهد بود و رئال قصد جذب مهاجمی دیگر ندارد. این را فلورنتینو پرز، رئیس رئال ماه پیش اعتراف کرد و دیروز کارلو آنچلوتی نیز تایید کرد که پس از رودیگر و شوامنی، پرونده نقل و انتقالات رئال بسته شده است. کریم این فرصت را دارد تا بدون هیچ مشکلی از عنوان آقای گلی خود در لالیگا دفاع کند و حتی از مرز 30 گل نیز بگذرد که برایش رکورد شخصی خواهد بود. او همچنین با 323 گل، پس از رونالدو برترین گلزن تاریخ باشگاه است.

 

انتهای پیام/