سرجینیو دست یک بار دیگر تکرار کرد که تمایلی برای جدایی از بارسلونا ندارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

سرجینیو دِست تابستان 2020 بود که به درخواست مستقیم رونالد کومان از آژاکس به بارسلونا پیوست. او توانایی بازی در جناح راست و چپ را دارد ولی در دو فصل اخیر نتوانسته به بازیکن ثابت ترکیب بارسلونا تبدیل شود. دِست بیشتر در سمت راست و بعضا نیز سمت چپ جانشین جوردی آلبا شده ولی یکی دو مصدومیت شدید اجازه نداده تا او بتواند توانایی‌های خود را نشان دهد. 

گمانه زنی در مورد آینده این ملی‌پوش آمریکایی زیاد است و در مقطعی گفته می‌شد او راهی بایرن یا چلسی می‌شود اما خودش اصرار دارد که در بارسلونا راحت است و قصد جدایی ندارد.

دست به ESPN گفت: « فصل گذشته اصلا خوب نبود. بارسلونا هرگز نباید در لیگ اروپا بازی کند و جایگاهش فقط در لیگ قهرمانان است. احتمالا اشتباهات بزرگی مرتکب شدیم که نتوانستیم از دور گروهی لیگ قهرمانان صعود کنیم ولی فصل بعد متفاوت خواهد بود. بارسا تغییر نسل داده و طبیعی است که نیاز به زمان داشته باشد. با خریدهای خوب تابستان و تیم باکیفیتی که داریم، برای تمام جام‌ها خواهیم جنگید. امسال می‌تواند سال ما باشد.»

دِست در مورد جدایی از بارسا گفت: « من در بارسلونا راضی و خوشحالم و دلیلی برای جدایی ندارم. مطمئن باشید ماندنی هستم. هدفم کسب جام‌های زیاد با بارسلوناست و اگر طبق برنامه پیش برویم، به اهداف‌مان می‌رسیم.»

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.