سرمربی PSG شایعات اخیر درباره انتقال مدافع این تیم، کیمپمبه، به چلسی را رد کرده و می‌گوید او و همکارانش در پاری سن ژرمن به این شایعات خندیده‌اند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

با اینکه در روزهای اخیر شایعاتی درباره احتمال انتقال کیمپمبه، مدافع PSG، به چلسی مطرح بود اما کریستوف گالتیه، سرمربی جدید پاری سن ژرمن، این شایعات را بی‌اساس دانست. او می‌گوید واکنش عمومی در باشگاه به این شایعات، چیزی جز خندیدن نبوده است.

در روزهای اخیر برخی رسانه‌ها در انگلیس مدعی شدند که مدافع ملی‌پوش فرانسوی شخصا تمایل دارد به چلسی منتقل شود. به این ترتیب ادعا شد که شانس انتقال کیمپمبه به آبی‌های لندن بالا است.

گالتیه که به تازگی به عنوان سرمربی جدید PSG منصوب شده است در گفتگویی با نشریه فرانسوی اکیپ در پاسخ به سوالات درباره کیمپمبه گفت:" من همه شایعاتی که درباره او مطرح شده است را خوانده‌ام. ما در باشگاه به این شایعات، دور هم خندیدیم.

من کیمپمبه را دوست دارم. او دفاع وسط عالی‌ای است. اینکه در نهایت چه اتفاقی می‌افتد را نمی‌دانم ولی شایعاتی که مطرح شد هیچکدام واقعیت ندارد. تا کنون هیچ تماسی با باشگاه برای کیمپمبه گرفته نشده است".

با وجود تکذیب کریستوف گالتیه، این یک واقعیت است که چلسی همچنان در بازار نقل و انتقالات به دنبال خرید مدافع می‌گردد. در نتیجه ممکن است در ادامه ماه‌های تابستانی شاهد پیشنهاد رسمی باشگاه لندنی به PSG برای خرید کیمپمبه باشیم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.