هافبک ریز نقش تراکتور تصمیمی متفاوت در دوران فوتبالی اش گرفت و تیمی از جنوب کشور را برای ادامه بازی انتخاب کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

سامان نریمان جهان را همه با آتش بازی اش مقابل استقلال و پرسپولیس با پیراهن تراکتور بر یاد می آورند. او می گوید کاری به مسائل پیش آمده ندارد و تمرکزش روی نفت مسجدسلیمان است.
گفت و گو با کاپیتان سابق تراکتور در زیر پیش روی شما است:

*چه شد که تصمیم به بازی در نفت مسجد سلیمان برای ادامه راه گرفتید؟
۳,۴ پیشنهاد داشتم ولی واقعیتش این است سبک فوتبال آقای مهاجری را خیلی دوست دارم. با اینکه اصلا قسمت نشده بود با ایشان کار کنیم و در چند سال اخیر فوتبال روی زمینی که بازی کرده لذت بردم حتی سال گذشته که جلوی تیم ما داشتند بازی می کردند یک بازی خیلی روان ارائه دادند به همین دلیل و بعد اینکه نفت مسجدسلیمان یک تیم پرهوادار است و در شهر خودشان کار را برای تیم های دیگر سخت می کنند اینجا را انتخاب کردم. این دو دلیل دست به دست هم داد تا من امسال در خدمت نفتی های عزیز باشم. انشاالله که سال خوبی با هم داشته باشیم و بتوانم با تمام توان به موفقیت تیمم کمک کنم.

* با توجه به تیمی که نفت بسته فکر می‌کنم امسال یقه خیلی از تیم ها را بگیرید به نظر من هم همین است. اگر دقت کنید من آخرین نفری بودم که به نفت مسجد سلیمان پیوستم و با توجه به خرید هایی که دیدم از دفاع گرفته تا بقیه کسانی که تمدید کردند. از آقای عقیلی کعبی گرفته تا رضا دهقانی که خودم خیلی فوتبالش را دوست دارم و در تراکتور  هم با هم بودیم، پیمان رنجبری هم از نظر من فوروارد خیلی خوبی است. میثم نقی زاده رفیق دوازده ساله من است، در ماشین سازی همبازی بودیم، خرم الحسینی و بقیه بچه ها یک تیم یکدست تشکیل داده اند یک مدیرعامل خوب هم داریم و امسال دیگر خبری از تلاش برای بقا نیست.
انشاالله برای بالای جدول تلاش خواهیم کرد. الان چیزی نمی توان گفت چون لیگ شروع نشده اما انشاالله بتوانیم یک سال کاملا رویایی داشته باشیم. هم هواداران لذت ببرند و هم باشگاه موفق باشد.

* این اولین باری است که شما در یک تیم جنوبی بازی می کنید
قبلا یکی دوبار صحبتش شده بود به فولاد بروم اما قسمت نشده بود در تیم های جنوبی کشور بازی کنم. به نظرم حس خیلی خوبی است و دوست داشتم تجربه کنم. خیلی خوشحالم که اینجا هستم انشاالله به خوبی جلو می‌رویم که ببینیم چه اتفاقی رخ میدهد؟

* شما همواره یکی از بازیکنان محبوب هواداران تراکتور بودید ولی شرایطی پیش آمد که مجبور به جدایی شدید از عوامل باشگاه و سرمربی جدید دلخور هستید؟ اتفاقاتی که پیش آمد را در پست اینستاگرامی ام کامل توضیح دادم. به هر صورت نمیخواهم دیگر راجع به این مسائل صحبت کنم چون هواداران تراکتور در قلب من جای دیگری دارند که هیچ گاه هیچ کس دیگر نمی‌تواند جایشان را پر کندچون من با آنها زندگی کردم و در یک سال و نیمی که برگشتم با تمام توان تلاش کردم که بتوانم برای آن ها خوب بازی کنم و به نظرم با اینکه شرایط سال قبل خوب نبود ولی در کل فکر نمی‌کنم آمار بدی داشته باشم. در یک سال و نیم پنج گل برای تراکتور زدم و ۸ پاس گل دادم یک پنالتی گرفتم اگر این آمار را جلوی یک کارشناس بگذارید فکر نمی‌کنم ایرادی بگیرد. سال گذشته شرایطی پیش آمد که ما نمی توانستیم نتیجه بگیریم شاید کسی که فوتبال ما را نمی دید و فقط دنبال نتیجه بود این را نمی داند ولی من فقط در آسیا در چهار بازی هافبک دفاعی بودم. در لیگ در ۸ بازی هافبک دفاعی بازی می کردم. من نسبت به شرایط و نیازهایی که بود کمک کردم و خودم از شرایطی که داشتم راضی بودم. تیم هرچه جلوتر بازی کند و حفظ توپش بهتر باشد بازیکنانی مثل من بیشتر می توانند خودنمایی کنند. این امر در تراکتور دو سال پیش ما بود ولی در سال گذشته اتفاق نیفتاده بود. خدا را شکر در آخرین بازی تیم مقابل فجر توانستم یک گل بزنم و یک پاس گل بدهم و با خاطره خیلی خوب خداحافظی کنم. از صمیم قلب هواداران تراکتور را دوست دارم و تا زمانی که بمیرم لطف هواداران تراکتور را فراموش نمی کنم.

* چه شد که رفتن تان به ذوب آهن کنسل شد؟
ذوب آهن هم قبلاً تمام شده و همه چیز بسته شده بود ولی متاسفانه تراکتور در جابجایی کمی معطل کرد. گفتند ما یک بازیکن میخواهیم بعد گفتند دو بازیکن می خواهیم بعد مدام نظرشان عوض شد. با همه این اتفاقات ذوب آهن و آقای تارتار گفتند که ما دنبال یک بازیکن دیگر هستیم وقت نداریم و اگر این اتفاق نیفتد ما روی هوا می مانیم و این باعث شد که نتوانم به آنجا بروم این حرف برای خیلی وقت پیش یعنی ۲۵ روز قبل است وقتی دیگر کار درست نشد از تراکتور هم گفتند ما نمی خواهیمت اما دیگر نمی خواهم در این باره صحبت کنم چون من تازه دیروز فسخم را  گرفتم و تمرکزم روی تیم جدیدم است و تمام مسائل را در پست اینستاگرامی توضیح دادم و احساس می کنم حرف زدن در این مورد اضافه باشد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.