نبیل فکیر، ستاره سابق لیون مدعی شد فاصله ای تا پوشیدن لباس باشگاه لیورپول نداشته است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

باشگاه لیورپول در پنجره نقل و انتقالات تابستانی 2018 در آستانه جذب نبیل فکیر، هافبک فرانسوی لیون قرار داشت. پس از فصلی که نبیل فکیر در 40 بازی برای تیم فرانسوی 23 گل به ثمر رساند و هشت پاس گل داد، به نظر می رسید انتقال او به استادیوم آنفیلد قطعی شده باشد. اما در نهایت این اتفاق رخ نداد و حالا نبیل فکیر فاش کرد که ضربه روحی بزرگی بابت منتفی شدن انتقال به لیورپول خورده است. فکیر در ادامه و ماه جولای 2019 با مبلغ 17.78 میلیون پوند راهی رئال بتیس شد.

نبیل فکیر گفت: "همه چیز برای انتقال من به لیورپول نهایی و قطعی بود. من تمام مصاحبه ها و مذاکرات را پشت سر گذاشته بودم و با یورگن کلوپ صحبت کردم، او نیز به من گفت که که سبک بازی ام علاقه دارد. البته که من از نرفتن به لیورپول ناامید و بسیار ناراحت شدم زیرا لیورپول باشگاه بزرگی است. 

من پیش از منتفی شدن انتقال، با یورگن کلوپ ملاقات کردم و همه چیز به خوبی پیش می رفت. پس از ملاقات با سرمربی، من حتی ببیشتر علاقمند شدم که به لیورپول بپیوندم. یورگن کلوپ انسان بسیار خوبی است. کنار آمدن با این اتفاق برای من واقعا دشوار بود، زیرا واقعا می خواستم به لیورپول بروم و هضم اتفاقاتی که در نهایت رخ داد برایم آسان نبود."

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.