مارسلو براز، نایب رئیس فلامنگو مدعی شد انتقال کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی منچستریونایتد به این باشگاه غیرممکن است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

کریستیانو رونالدو، گلزن باتجربه شیاطین سرخ از شرایط این باشگاه رضایت ندارد و خواهان جدایی از منچستریونایتد، تنها یک سال بعد از انتقال به این تیم شده است. نام باشگاه های زیادی در این مدت از جمله بایرن مونیخ و چلسی به عنوان مقصد بعدی این ستاره بزرگ مطرح شده است. حالا مارسلو براز، مدیر فلامینگو علیرغم ابراز علاقه به کریستیانو رونالدو، حضور او در لیگ برزیل را غیرممکن توصیف کرده است.

مارسلو براز در مراسم معرفی آرتورو ویدال اظهار داشت: "با تمام احترامی که برای سوال شما قائلم، باید در مورد این موضوع بسیار جدی با شما صحبت کنم. هیچ زمانی به خدمت گرفتن کریستیانو رونالدو فکر نکردیم. اما می خواهم در یک مورد اعتراف کنم. وقتی در اروپا بودم، با مادر کریستیانو رونالدو در یک رستوران ملاقات کردم. من با خانواده ام بودم و او نیز با بستگان بود. پنج دقیقه صحبت کردیم، یک قهوه خوردیم.  و حرف ما تموم شد. 

مادر رونالدو تا جایی که ممکن بود با من صمیمانه رفتار کرد. من به جزیره مادیرا، خانه و منطقه محل سکونت او سفر کرده بودم. هر آنچه اتفاق افتاد همین بود. من خیلی دوست دارم کریستیانو رونالدو راهی فلامینگو شود، اما رخ دادن این اتفاق غیرقابل تصور است. ما حتی هرگز به جذب رونالدو فکر هم نکرده ایم."

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.