یک ستاره سابق اسپانیایی می‌گوید هری کین، اعتقاد دارد در تاتنهام به اندازه کافی حمایت نمی‌شود؛ در نتیجه احتمال جدایی او و انتقالش به بایرن مونیخ بیش از هر زمان دیگری است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

درحالیکه چند روزی است بازار شایعات درباره انتقال هری کین از تاتنهام به بایرن مونیخ داغ شده، یک ستاره سابق اسپانیایی، شایعات را تایید کرده و می‌گوید هری کین از شرایط خود در باشگاه انگلیسی ناراضی است.

بر اساس شایعات اخیر، بایرن مونیخ که به خاطر از دست دادن رابرت لواندوفسکی، نگران خط حمله‌اش در فصل آتی است، به دنبال شکار یک مهاجم گلزن می‌گردد که بتواند به عنوان یک مهاجم کلاسیک ایفای نقش کند. به این منظور بایرنی‌ها هری کین را هدف گرفته‌اند.

اولیور کان، رئیس باشگاه بایرن، اخیرا صحبت‌هایی کرد که موجب تقویت این شایعات شد. کان از هری کین به عنوان مهاجمی واقعا درجه‌ یک یاد کرد که رویای آینده باشگاه آلمانی است.

هری کین، تابستان سال گذشته تلاش زیادی کرد تا راهی منچسترسیتی شود ولی با عدم موافقت تاتنهام روبرو شد و در نهایت چاره‌ای جز ماندگار شدن در این تیم پیدا نکرد.

لوئیس گارسیا، ستاره سابق اسپانیایی، که سابقه بازی در باشگاه‌هایی مثل بارسا و لیورپول را دارد، در مصاحبه با شبکه ESPN در این باره گفت:" جدایی از تاتنهام بدون شک در ذهن هری کین است. سال گذشته و سال قبل از آن هم اخباری درباره تلاش هری برای جدایی از تاتنهام شنیده شد.

هری کین می‌خواهد جام بگیرد و در هر رقابتی که بازی می‌کند تیمش مدعی قهرمانی باشد. هری کین، همیشه عالی کار می‌کند ولی هم‌تیمی‌هایش آنقدر خوب نیستند که تیم را به مدعی جدی تبدیل کنند. بنابراین، او مصرانه به دنبال جدایی است.

حالا بایرن مونیخ هم در نوک خط حمله‌اش یک جای خالی بزرگ دارد. یک شماره 9 نیاز مبرم بایرن است. این برای هری کین فرصت بی‌نظیری است. نه حتی برای شش ماه آینده یا سال آینده، همین الان بهترین فرصت برای انتقال او به بایرن فراهم است. نمی‌دانم آنتونیو کونته چنین اجازه‌ای می‌دهد یا نه، چون او به دنبال تقویت تیمش است و نمی‌خواهد بهترین بازیکن تیم را از دست بدهد".

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.