کالیدو کولیبالی، ستاره جدید چلسی از کار کردن زیر نظر توماس توخل بسیار خوشحال است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

کالیدو کولیبالی، مدافع سنگالی و باتجربه هفته گذشته از ناپولی راهی چلسی شد و خیلی زود به هم‌تیمی‌های جدید خود در تور پیش فصل این باشگاه در آمریکا پیوست. حالا کالیدو کولیبالی اعتراف کرد از این انتقال بسیار هیجان زده شده و می‌خواهد خودش را در دشوارترین لیگ جهان مورد آزمایش قرار دهد.

کالیدو کولیبالی، گفت: "واقعا هیجان زده هستم. اینکه توماس توخل با من تماس گرفت و گفت که از من چه می‌خواهد؛ برایم مهم و در انتقالم به چلسی تاثیرگذار بود. من واقعا خوشحالم که زیر نظر توخل کار می‌کنم. این سرمربی را از روزهای حضورش در پاریس می‌شناختم؛ توخل مستقیما با من تماس گرفت تا بپرسد که آیا می‌خواهم به چلسی بیایم یا نه و البته پاسخ من نیز مثبت بود. 

توماس توخل هم انسان و هم سرمربی بسیار خوبی است و من مشتاقانه منتظر همکاری با او هستم. امیدوارم تجربیاتم را به همه بازیکنان انتقال داده و بتوانم به خصوص به بازیکنان جوان کمک کنم. من هشت فصل در ناپولی بازی کردم، در لیگ قهرمانان اروپا و مسابقات مهم حضور داشتم اکنون می‌خواهم در لیگ برتر بیشتر یاد بگیرم.

می‌دانم که لیگ برتر بسیار سریع و فیزیکی، اما تاکتیکی هم است، بنابراین باید به سرعت با شرایط جدید سازگار شده و به بازیکنی تبدیل شوم که سرمربی می‌خواهد.  شخصا می‌خواستم تست پزشکی خود را زودتر پشت سر بگذارم و هر چه زودتر به تور پیش فصل در آمریکا بروم، اما انجام این کارها کمی زمان می‌برد. من واقعا خوشحالم، زیرا تصمیم بزرگی گرفتم که به چلسی بیایم. می‌خواستم خودم را در بزرگ‌ترین لیگ جهان آزمایش کنم و از همه برای اینکه این شانس را به من دادند تشکر می‌کنم."

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.