باشگاه یوونتوس با انتشار تصاویری، رسما از پیراهن دوم فصل آینده خود رونمایی کرد. پیراهنی که توسط آدیداس تولید شده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

باشگاه یوونتوس رسما از پیراهن دوم خود برای فصل 2022-2023 رونمایی کرد. در اطلاعیه باشگاه یوونتوس ادعا شده که خاطرات بازی‌های شبانه در استادیوم خانگی باشگاه، الهام‌بخش طراحی این پیراهن بوده است.

باشگاه یوونتوس که همیشه در طراحی پیراهن اولش، بر اساس سنت تاریخی باشگاه، از طرح راه‌راه سیاه و سفید استفاده می‌کند، پیراهن دوم فصل آینده خود را به رنگ مشکی یک‌دست طراحی و تولید کرد. بر روی پس‌زمینه مشکی، طرح‌هایی ستاره‌مانند دیده می‌شود که آسمان شب را تداعی می‌کند.

این ستاره‌های محو که به رنگ کربنی روی پس‌زمینه مشکی مات قرار دارد در سرتاسر پیراهن تکرار شده است. طرح جسورانه پیراهن دوم یوونتوس که هواداران از آن به‌عنوان طرحی پر زرق و برق یاد کرده‌اند به‌زودی در فروشگاه‌های رسمی باشگاه در معرض فروش قرار خواهد گرفت.

در اطلاعیه باشگاه یوونتوس به مناسبت معرفی این پیراهن ادعا شد که هدف از طراحی خاص آدیداس این بوده که فضای مسابقات شبانه در آلیانز آرنا و ستاره‌هایی که در زمین چمن استادیوم برای یوونتوس به میدان می‌روند به مخاطب منتقل شود.

ویژگی جدید پیراهن جدید یوونتوس این است که در تولید تنها از مواد بازیافت‌شده به کار رفته است. آدیداس در تولید پیراهن دوم یوونتوس از فناوری جدید خود HEAT.RDY–KEEP COOL استفاده کرد که بازیکنان را در طول مسابقه خنک و خشک نگه می‌دارد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.