فروشگاه رسمی باشگاه بارسلونا که بعد از هجوم هواداران برای خرید پیراهن لواندوفسکی، با کمبود حرف W مواجه شد بود، این مشکل را برطرف کرد و حالا پیراهن‌های لوا در دسترس است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

این روزها در باشگاه بارسلونا همه نگاه‌ها به یک اسم دوخته شده است: رابرت لواندوفسکی.

خرید بزرگ تابستانی بارسا شور و شوق عجیبی در بین هواداران به‌وجود آورد و باعث شد درخواست‌های زیادی برای خرید پیراهن‌های منقش به اسم لواندوفسکی، به فروشگاه رسمی باشگاه ارسال شود. اما در اتفاقی عجیب، باشگاه اعلام کرد به دلیل تمام شدن حرف W برای مدتی قادر به فروش این پیراهن‌ها نیست.

نام لواندوفسکی Lewandowski شامل دو حرف W است؛ حرفی که در اسامی اروپایی کمتر استفاده می‌شود. شاید به همین علت بود که با هجوم هواداران برای خرید پیراهن‌های منقش به نام لواندوفسکی، فروشگاه بارسا با کمبود این حرف مواجه شد.

اما خبر خوب برای هواداران بارسا ساعاتی پیش مخابره شد. فروشگاه بارسا اعلام کرد پیراهن‌های لواندوفسکی حالا به تعداد کافی در دسترس است و هواداران می‌توانند سفارش‌‌های خود را ارسال کنند.

توییت باشگاه بارسلونا: حرف W در فروشگاه نایک شارژ شد

باشگاه بارسلونا این خبر را از طریق حساب توییتر خود اعلام کرد. فروشندگان فروشگاه نایک در استادیوم نوکمپ در یک ویدیو به هواداران گفتند که مشکل حرف W برطرف شده و حالا فروش پیراهن‌های بارسا منقش به اسم لواندوفسکی از سر گرفته شده است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.