کاپیتان فصل گذشته فجرسپاسی با انتقاد از روند جذب بازیکنان در بازار نقل و انتقالات، از این شرایط گله‌مند است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

حمید نعمتی که پیش از این سابقه چند صعود به لیگ برتر با تیم هایی مانند نفت مسجدسلیمان، شاهین بوشهر، آلومینیوم اراک و فجرسپاسی را در کارنامه دارد، این روزها به دنبال بررسی شرایط خود برای آغاز یک فصل جدید در لیگ برتر یا لیگ آزادگان است.

کاپیتان فصل گذشته فجرسپاسی در گفتگو با خبرنگار ورزش سه درباره شرایط این تیم در لیگ بیست و یکم گفت: فصل گذشته فجرسپاسی پس از چند سال توانست به لیگ برتر راه پیدا کند و در 5، 6 هفته ابتدایی فصل نیز شرایط بسیار خوبی داشتیم. اما در ادامه مشکلات سخت افزاری مانند زمین برگزاری مسابقه که همگی بر آن واقف هستند، باعث شد تا نتوانیم آن کیفیتی که مدنظرمان بود را در مسابقه و در دیدارهایی که خودمان میزبان بودیم نشان دهیم.

وی ادامه داد: البته حمایت های خوب مالی از طرف باشگاه صورت گرفت و بازیکنان خوبی جذب شدند اما متأسفانه در روند مثبت یک تیم، همه عوامل دست به دست هم می دهند تا یک تیم نتیجه خوبی کسب کند. در نهایت اتفاقات به سمتی رفت که ما در شیراز شرمنده مردم شدیم و اتفاقی که نباید می افتاد، رخ داد. از همه مردم و هواداران دلسوز فجرسپاسی عذرخواهی می کنم و شهامت این را دارم تا اشتباهاتمان را بپذیرم. ما نتوانستیم این شادی را برایشان ماندگار کنیم و امیدوارم این اتفاق امسال تکرار شود و فجر به جایگاه اصلی خودش برگردد.

بازیکن فجرسپاسی در لیگ گذشته صحبت هایش را اینگونه ادامه داد: اگر قرار است فجرسپاسی دوباره به لیگ صعود کند، باید از سمت باشگاه و ارگان های دولتی و استانی حمایت شود تا این تیم بتواند آن ثبات را پیدا کند که مهمترین مسئله، بخش سخت افزاری است. زمانیکه شما در استادیوم خودتان بازی می کنید ولی زمین باکیفیتی ندارید، نمی توانید آن فوتبالی که در خور شأن و شخصیت آن باشگاه است را ارائه کنید. همه عوامل دست به دست هم داد تا خیلی از بازیکنان ما مصدوم شوند و هر هفته 5، 6 نفر از بازیکنان اصلی ما غایب بودند و این اتفاقات دست به دست هم داد تا تیم به دسته یک سقوط کند.

وی در مورد شرایط خودش برای فصل بعد نیز پاسخ داد: واقعا نمی دانم در فوتبال ایران چه اتفاقی در حال رخ دادن است که خیلی از بازیکنان باکیفیت هنوز بدون تیم هستند. فکر می کنم این شرایط، دلایل خیلی خاصی دارد و در این چرخه ماندن و در این چرخه قرار گرفتن خیلی سخت است. در چند فصل گذشته فوتبالی خودم، با تیم هایی مانند نفت مسجدسلیمان، فجرسپاسی و شاهین بوشهر به لیگ برتر صعود کردم و یک نیم فصل نیز در آلومینیوم حضور داشتم که به لیگ برتر صعود کرد. فصل قبل نیز 25 بازی در لیگ برتر حضور داشتم و نمی دانم عملکرد یک بازیکن باید چگونه باشد که بتواند برای ادامه فعالیتش راهی یک تیمی شود.

نعمتی گفت: فصل قبل نیز به عنوان کاپیتان در لیگ دسته یک توانستم 7 گل به ثمر برسانم و اتفاقات خوبی بود و روند رو به رشدی داشتم ولی واقعا نمی دانم ملاک و معیار انتخاب یک بازیکن چیست. از این شرایط گله مند هستم. امیدوارم آن بازیکنانی که استحقاقش را دارند به جایگاهشان برسند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در نهایت باید از مجموعه فجرسپاسی شیراز و هواداران خوب و خونگرمشان خداحافظی کنم. آنها به من لطف داشتند. من دست بوس تک تک آنها هستم، به من لطف داشتند. امیدوارم فجرسپاسی یک بار دیگر به جایگاه واقعی خودش برگردد. حق شیراز است که با آن پتانسیل بالا حداقل یک تیم در لیگ برتر داشته باشد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.