نیکولاس تاگلیافیکو، مدافع ۲۹ ساله و آرژانتینی آژاکس با قراردادی سه ساله و با رقمی به ارزش چهار میلیون یورو به لیون پیوست.

به گزارش فرتاک ورزشی،

باشگاه لیون امروز اعلام کرد نیکلاس تاگلیافیکو، مدافع چپ و آرژانتینی باشگاه آژاکس را با رقم چهار یورو به خدمت گرفته است. نیکلاس تاگلیافیکوی 29 ساله، در سال های اخیر 40 بازی با لباس تیم ملی آرژانتین انجام داده و از سال 2018 در این باشگاه هلندی حضور داشته است. جالب اینجاست در سال های اخیر اخباری در مورد احتمال انتقال این بازیکن به تیم های بزرگی چون بارسلونا، بایرن مونیخ و منچستریونایتد شنیده شده بود، اما او در نهایت ترجیح داد راهی ترکیب لیون فرانسه شود.

مدافع ثابت تیم ملی آرژانتین در چهار سال گذشته لباس آژاکس را به تن داشت و در ۱۶۷ بازی، کارنامه ۱۶ گل و ۲۲ پاس گل را برای خود به ثبت رسانده بود. نیکولاس تاگلیافیکو در ترکیب آژاکس چهار بار قهرمان لیگ هلند و دو بار قهرمان جام حذفی این کشور شده است.

علاوه بر این نیکولاس تاگلیافیکو با ارائه نمایشی درخشان تا نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا 2019 با آژاکس پیش رفت، اما تیم اریک تن هاخ در دیداری دراماتیک مغلوب تاتنهام شد و شانس رسیدن به بازی فینال را از دست داد. همچنین این بازیکن با تیم ملی آرژانتین قهرمان کوپا آمه ریکا در سال 2021 و فینالیسیما در سال 2022 نیز شد.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.