جیدون سانچو، خرید بزرگ پارسال منچستریونایتد، می‌گوید فصل وحشتناک سال گذشته به پایان رسیده و او و یونایتد روزهای خوبی را در پیش خواهند داشت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

جیدون سانچو، وینگر ملی‌پوش انگلیسی، تابستان گذشته با قراردادی بزرگ راهی یونایتد شد ولی در فصلی که گذشت به هیچ‌وجه نتوانست در حد انتظارها ظاهر شود. او می‌گوید ناکامی شیاطین سرخ و شخص او به پایان رسیده و معتقد است در این فصل می‌تواند تاثیر مثبتی در عملکرد تیمش داشته باشد.

جیدون سانچو با قراردادی 85 میلیون یورویی به یونایتد پیوست و با اینکه یونایتدی‌ها منتظر بودند شاهد درخشش این وینگر تکنیکی باشند سانچو در فصلی که گذشت تنها 5 گل به ثمر رساند و 3 پاس گل داد.

سانچو تابستان امسال در بازی‌های دوستانه پیش‌فصل یونایتد نمایش‌های قابل توجهی داشت و در چهار بازی دستگرمی موفق شد سه گل به ثمر برساند. او می‌گوید به دوران جدید یونایتد با هدایت اریک تن‌هاخ خوش‌بین است و اعتقاد دارد خودش هم سال خیلی خوبی در پیش خواهد داشت.

سانچو در مصاحبه با خبرنگاران گفت:" امسال سال دوم حضور من در یونایتد است و دارم در تیم جا می‌افتم. من الان بازیکنان را خوب می‌شناسم و بی‌صبرانه منتظر شروع فصل جدید هستم. ما مربی جدیدی داریم که سبک بازی مورد علاقه‌اش هیجان‌انگیز است.

معتقدم حضور سرمربی جدید برای شخص من اتفاق مثبتی خواهد بود. تمرینات ما در دوران پیش‌فصل خیلی خوب پیش رفت و بچه‌ها حرف‌های او را به‌خوبی اجرا کردند. این را می‌توانید در چند بازی دستگرمی ما ببینید. ما نسبت به سال گذشته موقعیت‌های خیلی بیشتری خلق می‌کنیم، بیشتر صاحب توپ هستیم و معتقدیم این سبک بازی واقعا جذاب است".

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.