صحبت‌های اخیر خوان لاپورتا، رئیس بارسلونا، ممکن است به این معنی باشد که باشگاه چلسی برای خرید فرانکی دی‌یونگ به بارسا پیشنهادی ارائه داده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

جملاتی در صحبت‌های اخیر خوان لاپورتا، رئیس باشگاه بارسلونا، رسانه‌ها را به این نتیجه رسانده که او بدون اینکه بخواهد به این اشاره کرده که باشگاه چلسی برای جذب فرانکی دی‌یونگ، به باشگاه بارسا پیشنهاد ارائه کرده است.

این در حالی است که در ماه‌های اخیر منچستریونایتد به‌شدت برای خرید این هافبک هلندی تلاش کرده است. هر چند تا کنون توافقی بین دو طرف صورت نگرفته و گفته می‌شود دی‌یونگ شخصا تمایلی به بازی برای شیاطین سرخ ندارد.

خوان لاپورتا که به‌همراه بارسا در تور آمریکا به سر می‌برد در مصاحبه‌ای با شبکه ESPN گفت:" فرانکی بازیکن ما است و ما واقعا دوستش داریم. ما پیشنهادهایی برای او دریافت کردیم ولی تا این لحظه آنها را قبول نکرده‌ایم. ما می‌خواهیم با فرانکی صحبت کنیم و بفهمیم او دقیقا چه می‌گوید. هدف این است که وضعیت کاملا روشن و شفاف شود"

برخی رسانه‌ها به تفسیر این جملات لاپورتا پرداختند و مدعی شدند او با به زبان آوردن عبارت "پیشنهادهایی" نشان داد که به غیر از منچستریونایتد دست‌کم یک باشگاه دیگر هم برای دی‌یونگ پیشنهاد ارائه کرده است.

از سوی دیگر با توجه به اینکه دو هافبک مهم چلسی، انگولو کانته و جورجینیو، یک سال پایانی قراردادشان را پشت سر می‌گذارند، باشگاه آبی‌پوش لندن نگران از دست رفتن کیفیت خط دفاعی خود در صورت از دست دادن این دو ستاره است. حضور دی‌یونگ در خط میانی چلسی می‌تواند بخش مهمی از این نگرانی را رفع کند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.