سهیل مهدی پس از برگزاری مراسم قرعه‌کشی رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور اظهار داشت: امیدوارم همه از شرایط برگزاری مراسم قرعه‌کشی راضی باشند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

سهیل مهدی پس از برگزاری مراسم قرعه‌کشی رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور اظهار داشت: امیدوارم همه از شرایط برگزاری مراسم قرعه‌کشی راضی باشند.

به هر حال لیگ بیست‌ودوم در حال شروع شدن است و یک بار دیگر شور و نشاط به خانه‌ها و سکوها بازخواهد گشت. امیدوارم در سال منتهی به جام‌جهانی شاهد مسابقات خوب و با کیفیتی هم در لیگ داخلی‌مان باشیم تا ملی‌پوشان بیشتری را تقدیم تیم‌های ملی کنیم.

وی درخصوص آخرین شرایط ورزشگاه‌ها عنوان کرد: تقریباً 5-6 ورزشگاه دچار مشکل هستند. ورزشگاه تیم‌های نفت آبادان، آلومینیوم اراک، ملوان بندرانزلی، تراکتور تبریز، نساجی و مس کرمان در حال آماده‌سازی است. فکر می‌کنم همه اینها به شروع لیگ برتر برسد. ما کمی نگران وضعیت چمن ورزشگاه شهید وطنی هستیم که کاشته شده است. پیمانکاران قول داده‌اند که تا زمان شروع لیگ برتر مشکلی وجود نداشته باشد که اگر اینگونه باشد غیر از ورزشگاه یادگار امام که هنوز بازخوردی نگرفته‌ایم سایر ورزشگاه مشکلی نخواهند داشت.

مهدی: امیدوارم برنامه‌های اسکوچیچ تغییر نکند

مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ فدراسیون فوتبال درمورد وضعیت حضور تماشاگران در ورزشگاه ها، گفت: ما همچنان با همان قانون 30درصد پیش خواهیم رفت. با مسئولان مربوطه صحبت کردیم تا دستورالعمل جدید را به ما بدهند. به محض اینکه آن را دریافت کنیم به باشگاه‌ها هم اعلام می‌کنیم.

مهدی درمورد مسابقات تیم ملی عنوان کرد: بدون شک برنامه‌های تیم ملی را لحاظ خواهیم کرد. برنامه‌ای که اسکوچیچ خواسته بود را اعمال کردیم. هرچند برنامه ما کمی فشرده شد، اما تیم ملی خط قرمز است و باید همیشه در اولویت قرار بگیرد. اسکوچیچ هنوز برنامه جدیدی به ما ابلاغ نکرده است. برنامه‌ریزی‌هایی که صورت گرفته براساس همان برنامه قبلی است. امیدوارم برنامه‌ها تغییر چندانی نداشته باشد، چون تغییر برنامه برای ما هم بسیار سخت خواهد بود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا مسئول کمیته مجوز حرفه‌ای تعیین شده است یا خیر، تصریح کرد: من به عنوان فردی که در کنار فوتبال هستم در هرجایی و به هر صورتی بتوانم کمک خواهم کرد.

مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ فدراسیون فوتبال درمورد فشردگی برنامه‌های لیگ برتر، اظهار داشت: در هفته‌های ابتدایی سعی می‌کنیم تیم‌ها چندان تحت فشار نباشند. پس از آن فاصله مسابقات کمتر خواهد شد و همچون فصل گذشته با فاصله 5-6 روز بازی‌ها را دنبال خواهیم کرد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.