بعد از جراحی امروز سباستین هالر، ستاره دورتموند که به سرطان مبتلا است، امیدهای باشگاه آلمانی به بازگشت زودهنگام او به میادین نقش بر آب شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

بعد از تشخیص ابتلای سباستین هالر، خرید جدید بوروسیا دورتموند، به سرطان، باشگاه آلمانی امیدوار بود که او بتواند در مدت کوتاهی بهبودی کامل پیدا کرده و به میادین برگردد. ولی رسانه‌ها در آلمان گزارش دادند که پزشکان، بعد از عمل جراحی‌ای که امروز روی ستاره هلندی انجام شد، به دورتموند اطلاع دادند که نباید منتظر بازگشت زودهنگام او باشد.

روزنامه فرانکفورتر آلگماینه می‌گوید با اینکه پزشکان هنوز تخمین دقیقی درباره زمان بازگشت سباستین هالر اعلام نکرده‌اند ولی دورتموند مطلع شده که بر خلاف انتظار قبلی‌اش، به این زودی‌ها، مهاجم هلندی را در اختیار نخواهد داشت. این روزنامه مدعی است در باشگاه آلمانی این سوال مطرح است که آیا باید در مدت زمان کوتاه باقی مانده تا شروع فصل آینده، مهره‌ای جدید برای جانشینی هالر جذب شود یا تیم منتظر بماند تا او بعد از بهبود کامل به ترکیب بازگردد؟

هفته پیش و در جریان کمپ تمرینی بوروسیا دورتموند در باد راگاز سوئیس بود که ابتلای سباستین هالر به سرطان بیضه تشخیص داده شد. این ستاره هلندی امروز در آلمان جراحی شد و سباستین کِل، مدیر ورزشی دورتموند به هواداران از موفقیت این جراحی خبر داد.

ادین ترزیچ، سرمربی بوروسیا دورتموند، ضمن اعلام حمایت صد در صدی از سباستین هالر گفت برای تصمیم‌گیری درباره اقدام باشگاه در ادامه فصل نقل و انتقالات با مدیریت ورزشی دورتموند در تماس دائمی است. او تایید کرد که نبود هالر، به برنامه‌هایش ضربه خواهد زد. ولی هنوز مشخص نیست که دورتموند سعی خواهد کرد برای ستاره غایبش جانشین پیدا کند یا منتظر بازگشتش خواهد ماند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.