تیم فوتبال پیکان در دیداری تدارکاتی موفق شد شاگردان مهدی رحمتی را با دو گل از پیش رو بردارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در این مسابقه که به میزبانی پیکان در ورزشگاه پیکان‌شهر برگزار شد علیرضا ثابت ایمانی و علی رمضانی زننده دو گل بازی بودند تا شاگردان حسینی با پیروزی از این بازی تدارکاتی خارج شوند.
این سومین بازی دوستانه پیکان برای حضور در مسابقات لیگ برتر بود که اولی با باخت 2 بر صفر مقابل پرسپولیس در ورزشگاه کاظمی پایان یافته بود. پیکان در دیگر مسابقه مقابل مس رفسنجان با نتیجه یک بر یک به تساوی دست یافت و درنهایت ساعتی پیش آنها در پیکان شهر با دو گل از سد شاگردان رحمتی عبور کردند.


آلومینیوم که با مهدی رحمتی در فصل جدید امیدوار به ادامه نتایج خوب خود در لیگ برتر است پیش از نیز 5 مسابقه تدارکاتی برگزار کرده بود که سه مساوی و دو پیروزی حاصل کار این تیم بوده است.
گفتنی است آلومینیوم اراک که در این مسابقه با ترکیب حسین پورحمیدی، امیرمحمد هوشمند، سید محمداحسان حسینی، حسین مددی، میثم مجیدی، محمدرضا شکیب‌خو، امیر نوری، امین جهان‌کهن، محمدعلی صفیا، سجاد آقایی و رضا جبیره مقابل پیکان قرار گرفت و علی اسلامی و علی دربندی نیز به‌عنوان بازیکنان ذخیره به میدان رفتند تا مهدی رحمتی نیز رفته رفته تیمش را مهیای حضور در مسابقات لیگ در دوره بیست و دوم کرده باش

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.