حمید سجادی نسبت به مسائلی که صبح امروز در مجلس مطرح شد گلایه کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

حمید سجادی که صبح امروز در مجلس شورای اسلامی حاضر شده و نمایندگان کارت زرد دریافت کرده بود، پس از این اتفاق در مراسم رونمایی از دستاوردهای تاریخ شفاهی ورزش کشور حضور یافت و در بخشی از صحبت های خود در این مراسم از صحبت های یکی از نمایندگان مجلس انتقاد کرد.

سجادی گفت؛ یکی از ایراداتی که امروز یک عزیزی پشت میکروفن گفت و من واقعا تعجب کردم این بود که به دیدار مدال‌آوران با مقام معظم رهبری اشاره کردند که تاریخ آن ۲۷ مهر بوده است. ما ۳ مهر حکم گرفته بودیم و تقریبا سه هفته بعد خدمت مقام معظم رهبری رسیدیم و جلسه بسیار ارزشمندی هم داشتیم؛ قرار بود چند نفر حرف دل‌شان را بگویند که یکی از خانم های بزرگوار پارالمپیک گفتند از آخرین بازی که خدمت شما رسیدیم هنوز مشکل شغلی من حل نشده است. حضرت آقا هم به من رو کردند و گفتند شنیدی آقای وزیر؟

او ادامه داد: شنیدی آقای وزیر یعنی شما شنیدی؟ حتما باید پیگیری کنی. امروز پشت میکروفن گفتند ایشان از سوی مقام معظم رهبری اینطور‌ مورد عتاب و خطاب قرار گرفتند. ما جامعه ورزش این ادبیات را نداریم. گر بر سر نفس خود امیری، مردی. ما فیرپلی و شفاف هستیم. همه می‌دانند آن روز مقام معظم رهبری من را دعوا نکردند یا ایرادی نگرفتند؛ یادآوری کردند که باید پیگیری کنی. اتفاقا فردای آن روز در هیئت دولت مطرح کردیم و آقای دکتر رئیسی هم بیان کردند و بلافاصله پیگیری شد؛ آن خانم بزرگوار قهرمان هم کار می‌کردند و فقط باید استخدام و تبدیل وضعیت می‌شدند.

وزیر ورزش سپس عنوان کرد: انشاالله فضای ورزش به سمتی برود که جامعه ورزش پشت هم باشیم و پشت هم را خالی نکنیم و آن منشور المپیک که دخالت سیاست در ورزش است رعایت شود. ورزش عاری از سیاست یعنی همین اتفاقات؛ خوبی و درستی ها، پاک و درست بودن، شفافیت ورزش و اینکه خدایی نکرده تبانی و دیدگاه سیاسی نباشد و معادلاتی وجود نداشته باشد که مهندسی و جابجایی صورت بگیرد؛ ورزش برای ورزش و ورزشی ها و به دست ورزشی ها. امیدوارم این تیم ورزشی موفق شود؛ اگر ما موفق نشویم نمی‌دانیم در آینده چه پیش بیاید‌. امیدوارم همه با هم موفق باشیم و این موفقیت ها هم برای بخش دیگری از تاریخ بماند.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.