منچسترسیتی برای تقویت خود در پست دفاع چپ همچنان تلاش می‌کند و پپ گواردیولا برای این پست سرخیو گومس، جوان اسپانیایی باشگاه اندرلخت، را هدف گرفته است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

منچسترسیتی برای جذب سرخیو گومس، مدافع اسپانیایی باشگاه اندرلخت، مشغول مذاکره با این باشگاه بلژیکی است. او در تیم ملی زیر 21سال اسپانیا عضویت دارد و پپ گواردیولا معتقد است برای تقویت پست دفاع چپ سیتی به حضور او در تیمش نیاز دارد.

گومس پیش از پیوستن به اندرلخت سابقه بازی در بارسلونا و بوروسیا دورتموند را دارد. گواردیولا از زمان جدایی اولکساندر زینچنکو و پیوستنش به آرسنال به دنبال خرید یک دفاع چپ است. پیش از این گفته می‌شود مارک کوکوریا هدف اصلی سیتی برای این پست است اما او حالا در آستانه پیوستن به چلسی قرار دارد و سیتیزن‌ها از تلاش برای خرید او منصرف شده‌اند.

مدافع اسپانیایی اندرلخت در تابستان 2021 از دورتموند به این تیم پیوست. او از آن زمان یکی از بازیکنان فیکس تیم بلژیکی بوده است. درخشش گومس باعث شد او فصل گذشته به عنوان بهترین بازیکن فصل باشگاه انتخاب شود.

سرخیو گومس از پرورش‌یافتگان آکادمی لاماسیا است. او در زمان حضور در این آکادمی باشگاه بارسا به عنوان هافبک تهاجمی بازی می‌کرد و مسئولین لاماسیا از او به عنوان اینیستای جدید یاد می‌کردند. مدافع اسپانیایی در سال 2019 با قراردادی 3 میلیون یورویی به دروتموند پیوست اما بعد از دوره‌ای ناکام در بوندس‌لیگا راهی بلژیک شد تا پیراهن اندرلخت را به تن کند.


 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.