سیلویو برلوسکونی، مالک تیم مونزا، که اخیرا به سری آ پیوسته، می‌گوید هدف تیمش ماندگار شدن در سری آ است و صحبت از حضور در چمپیونزلیگ برای این تیم به شوخی شبیه است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

بعد از آنکه سیلویو برلوسکونی، نخست‌وزیر سابق ایتالیا و یکی از جنجالی‌ترین چهره‌های سیاست و فوتبال این کشور، مالکیت باشگاه مونزا را به دست گرفت و این باشگاه با حضور او موفق شد به سری آ صعود کند؛ به این ترتیب تیم کوچک مونزا بیشتر از آنچه انتظار می‌رفت مورد توجه قرار گرفت.

روزی که مونزا در اتفاقی تاریخی برای این باشگاه کوچک ایتالیایی موفق شد به سری آ صعود کند برلوسکونی در صحبتهایی جنجالی مدعی شد هدف بعدی برای مونزا فتح اسکودتو و چمپیونزلیگ است. حالا که نزدیک به دو ماه از آن روز می‌گذرد برلوسکونی ظاهرا واقع‌بین‌تر شده است. او امروز در یک مصاحبه سعی کرد از صحبتهای دو ماه پیش خود فاصله بگیرد.

برلوسکونی در گفتگو با ایستگاه رادیویی RTL گفت:" لیگ قهرمانان؟ حرفهایی که آن روز گفتم شوخی بود. ما باید سال قبل به سری آ صعود می‌کردیم و با توجه به خریدهایی که در بازار نقل و انتقالات انجام داده‌ایم امیدواریم بتوانیم در این لیگ ماندگار شویم. مونزا شهر کوچکی است. استادیوم ما 16هزار نفره است. ما با این ظرفیت‌ها نمی‌توانیم به این زودی‌ها به رویاهای بزرگ فکر کنیم".

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.