حضور کامل آلیسون، دروازه‌بان مصدوم لیورپول، در تمرینات امروز این تیم هواداران را به بازگشت زودتر او به میادین امیدوار کرده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

لیورپول در حالی فصل جدید لیگ برتر را از روز شنبه با بازی مقابل فولام آغاز می‌کند که چند بازیکن مصدوم دارد. مصدومانی که کادر فنی و هواداران نگران زمان بازگشت آنها به میادین هستند.

آلیسون، دروازه‌بان برزیلی لیورپول، یکی از مهم‌ترین مصدومان این تیم است که بازگشت او می‌تواند خبر خیلی خوبی برای قرمزهای آنفیلد باشد. اگر این سنگربان برزیلی کاملا از بند مصدومیت رهایی یابد انتظار می‌رود یورگن کلوپ بار دیگر از او به عنوان گزینه اول محافظت از دروازه تیمش استفاده کند.

با اینحال آلیسون حتی تا چند روز پیش آنقدر آماده نبود که بتواند در دیدار لیورپول و منچسترسیتی در کامیونیتی‌شیلد به میدان برود. در نتیجه آدریان مثل چند بازی قبلی درون دروازه این تیم ایستاد.

دروازه‌بان برزیلی لیورپول مدتی است از ناحیه عضلات شکم دچار آسیب‌دیدگی شده است. آخرین دیداری که او با پیراهن لیورپول انجام داده بازی دوستانه با منچستریونایتد بود که روز 12 جولای در تایلند برگزار شد.

عکسی که باشگاه لیورپول امروز از تمرینات قرمزها منتشر کرد هواداران را امیدوار کرد که آلیسون بتواند روز شنبه در اولین بازی فصل مقابل فولام به میدان برود. در این عکس آلیسون درحالیکه دستکش به دست دارد مشغول تمرین با گروه دروازه‌بانی است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.