ارسلان مطهری در تمرین امروز استقلال حضور پیدا کرد اما تنها نظاره گر عملکرد هم تیمی هایش بود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

جدایی ارسلان مطهری از استقلال یا ماندن او در جمع شاگردان ساپینتو، سوژه اصلی روز پایانی بازار نقل و انتقالات بود. در شرایطی که سرمربی پرتغالی به صراحت در نشست خبری خود اعلام کرد که مطهری از جمع آبی ها جدا می شود، ولی در نهایت این اتفاق رخ نداد.

آبی پوشان برای اینکه بتوانند نام کاوه رضایی و سیاوش یزدانی را به فهرست بازیکنان بزرگسال اضافه کنند، می بایست 2 بازیکن خود را از لیست کنار بگذارند. در این میان سیدمحمد حسینی راهی تراکتور شد تا جا برای یزدانی باز شود اما گره کور حضور رضایی به جای ارسلان، باز نشد.

طی روزهای گذشته مدیران استقلال با مطهری جلساتی را برای فسخ دو طرفه قرارداد برگزار کردند ولی در نهایت این بازیکن راضی نشد که از این تیم جدا شود و با پایان بازار نقل و انتقالات، رضایی نیز نتوانست به صورت رسمی قراردادش را با آبی پوشان به امضا برساند.

از شب گذشته اخباری درباره فسخ یکطرفه قرارداد مطهری در رسانه ها منتشر شد که این بازیکن ظهر امروز با انتشار یک استوری، اعلام کرد امروز راهی محل تمرین آبی ها می شود.

این بازیکن از دقایقی پیش در تمرین استقلالی ها در مجموعه انقلاب حضور یافت اما تنها نظاره گر عملکرد هم تیمی هایش بود. تعدادی از حاضرین در محل تمرین نیز مدعی شدند این بازیکن با برخی از مسئولین باشگاه وارد مجادلات لفظی شده و صدای صحبت های طرفین نیز در اطراف زمین تمرین آبی ها شنیده شده است.

گفته می شود که به مطهری اعلام شده او اجازه تمرین با بازیکنان را ندارد و به همین دلیل این بازیکن با یکی از مسئولین تیم وارد درگیری لفظی شده است.

به هر شکل باید دید بالاخره سرنوشت این بازیکن و همچنین کاوه رضایی چه خواهد شد و این دو بازیکن در لیگ بیست و دوم با لباس چه تیم هایی به میدان خواهند رفت.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.