بازیکن ذوب آهن می گوید در موقعیتی که دقایق آخر به دست آورد، مرتکب اشتباه شد و به جای پاس دادن، باید خودش شانسش را برای گلزنی امتحان می کرد.

محمدحسین اسلامی بازیکن تیم ذوب آهن درباره تساوی مقابل مس گفت: ما بازی را خوب آغاز کردیم، روی یک اتفاق در انتهای نیمه اول داور یک پنالتی برای آنها اعلام کرد که خدا را شکر دروازه بان ما موفق به مهار آن شد. در نیمه دوم شرایط تیم بهتر شد و حملات بیشتری را به روی دروازه حریف خلق کردیم که متأسفانه به گل تبدیل نشدند.

او درخصوص ناکامی در هفته های اول، گفت: ما در سه هفته نخست به تساوی رسیدیم که می توانستیم به پیروزی برسیم. به طور مثال در بازی با تراکتور تا دقیقه 97 با یک گل پیش بودیم ولی گل مساوی را دریافت کردیم.

اسلامی در مورد اینکه تارتار در نشست خبری از عملکردش تمجید کرده است، گفت: هفته قبل یک اتفاقی افتاد و من مرتکب اشتباهی شدم که منجر به باز شدن دروازه تیم ما شد. آقای تارتار از لحاظ روحی خیلی به من  کمک کردند که از این اتفاقات برای بازیکنان جوان رخ می دهد. از ایشان خیلی تشکر می کنم چرا که صحبت های آقای تارتار باعث شده بود بتوانم زودتر روحیه ام را بازیابی کنم و موثر ظاهر شوم.

 

او درباره دیدار هفته بعد نیز گفت: با ملوان در انزلی بازی داریم. آنها تیم خیلی خوبی هستند. ان شالله که دست پر از آنجا برگردیم.

وی درخصوص فرصتی که در پایان بازی از دست داد، گفت: در آخر بازی یک فرصت خوب نصیبم شد که باید خودم ضربه می زدم ولی پاس دادم. اشتباه کردم و شاید اگر خودم شوت می زدم، به گل تبدیل می شد. خدا را شکر عملکردم بد نبود و راضی کننده بود.

اسلامی در مورد بالا رفتن توقعات از ذوب آهن و اهداف تیم گفت: تلاش می کنیم که رتبه ما نسبت به سال قبل خیلی بهتر شود. با وجود اینکه از نظر بودجه نسبت به خیلی از تیم ها در سطح پایین تری قرار گرفته ایم ولی از نظر بازیکن و مربی وضعیت خوبی داریم. امیدوارم همینطور پیش برویم و نتایج خوبی را کسب کنیم.

 

انتهای پیام/