سرمربی داماش تهران از نحوه برگزاری مسابقات لیگ دسته سوم به شدت انتقاد کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مجتبی انصافی مدافع سابق استقلال چند سالی است که به جرگه مربیان پیوسته و این فصل هدایت تیم دسته سومی داماش تهران را برعهده دارد. او در خصوص شرایط تیم خودش و مشکلات فوتبال لیگ های پایین‌تر گفت و گویی با فرتاک ورزشی انجام داده و اعتقاد دارد که با این برنامه ریزی هر اتفاقی می تواند در مسابقات رخ دهد.

 

فرتاک ورزشی: اوضاع تیم برای شروع مسابقات چطور است؟

اوضاع ما خوب است و تقریبا یارگیری اصلی را انجام دادیم و حتی بازیکنانی را جذب کردیم که سابقه حضور در لیگ برتر را هم‌ دارند. تیم ما برای صعود به لیگ دو بسته شده و اگر مشکلی پیش نیاید و لیگ به روند فوتبالی‌ اش ادامه‌ دهد، شانس صعود را داریم. ما الان در دوران بدنسازی هستیم و برای مسابقات آماده می شویم.

 

فرتاک ورزشی: چه نفراتی جذب شده؟

 بازیکنان خوبی به خدمت گرفته ایم که حتی چند نفرشان سابقه لیگ برتر را در کارنامه دارند. با اکثر آنها قرارداد مالی هم بسته ایم تا بدون مشکل بازی کنند. ما تا چند روز دیگر به اردوی خارج از تهران خواهیم رفت که آقای علیزاده مالک تیم همه امکانات را در اختیار تیم گذاشته اند و بسیار زحمت می کشند تا تیم خوب و قدرتمندی را راهی مسابقات کنیم هدف اصلی ما صعود است و اگر مشکلی خاصی رخ ندهد و نظارت کافی باشد، بدون ترس وارد مسابقات خواهیم شد.

 

فرتاک ورزشی: چرا روند فوتبالی؟!

متاسفانه برنامه‌ریزی طوری است که می‌تواند هر اتفاقی رخ دهد. من متوجه نمی‌شوم این چه برنامه ریزی است که ۱۲ تیم در مسابقات حضور پیدا می کنند و از این تعداد دو تیم صعود می کند و ۱۰ تیم سقوط! وقتی برنامه‌ریزی اینطور باشد، آیا ممکن نیست هر اتفاقی در مسابقات رخ دهد؟! آیا فکر نمی کنید تیم ها بعضی از بازی‌ها را جدی نگیرند و حتی شاهد شرط‌‌بندی هم باشیم؟! شما شک نکنید این نوع لیگ هیچ وقت سالم برگزار نمی شود و می‌تواند اتفاقات غیره منتظره ای رخ دهد.

مجتبی انصافی

فرتاک ورزشی: واقعا اگر اینگونه باشد بعید می‌دانیم لیگ سالمی از آب درآید و هر اتفاقی می‌تواند رخ دهد!

دقیقا می تواند رخ دهد. وقتی کار به جایی برسد که تیمی سقوطش مشخص شود و دیگر انگیزه ای نداشته باشد، آیا مقابل تیمی که شانس صعود دارد فوتبال خودش را بازی می کند؟! آیا تیمی که قیمتش سه - چهار میلیارد بوده و کلی هزینه کرده دنبال کار غیره فوتبالی نمی رود؟! این برنامه ریزی بدترین برنامه ریزی در فوتبال است که می‌تواند هر اتفاقی را رقم بزند. به نظر من باید کمیته مسابقات و نظارت خیلی در بازی ها دقت لازم را بکنند تا حق تیمی از بین نرود.

فرتاک ورزشی: یک سوال هم درباره‌ استقلال بپرسیم که در سه بازی اخیر این تیم را چطور دیدی؟

استقلال هنوز تیم همیشگی نشده ولی شک نکنید اگر نفرات جدید با تیم هماهنگ شوند و چند بازیکن دیگر که فعلا مجوز بازی ندارند، مجوز بگیرند، استقلال خیلی بهتر از این می شود‌. من فکر می‌کنم تیم ساپینتو بعد این تعطیلات که قرار است پس از هفته پنجم صورت گیرد، به شرایط ایده‌آل خودش برسد.

استقلال- ساپینتو

 

گفت وگو: علی مسعودی

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.