آرتور ملو، ستاره برزیلی و جدید لیورپول، بی صبرانه منتظر بازی برای این تیم زیر نظر یورگن کلوپ است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

بعد از ابراز تمایل علنی یورگن کلوپ به جذب یک هافبک جدید توسط لیورپول این باشگاه در روز پایانی بازار نقل و انتقالات موفق به توافق با آرتور ملو، هافبک سابق بارسلونا و یوونتوس شد. حالا این ستاره برزیلی مدعی شد شور و هیجان زیادی برای حضور در ترکیب لیورپول و بازی کردن زیر نظر یکی از بهترین مربیان جهان دارد.

آرتور ملو گفت: "بی‌صبرانه منتظر شروع بازی و حضور کنار هم تیمی‌های جدیدم، ورود به رختکن لیورپول و شروع روال روزمره هستم. مدت‌ها منتظر این لحظه بودم و حالا شور و اشتیاق فراوانی دارم. یورگن کلوپ یک مرد پر شور و یکی از بهترین مربیان جهان است. 

کلوپ بسیار باهوش و احساساتی بوده، با بازیکنان دوست است و انگار کنار آنها بازی می کند. کلوپ گرچه در کنار زمین است، اما انگار با شما در زمین حضور دارد. فکر نمی‌کنم احساس بهتری از این وجود داشته باشد که چنین انسانی در کنار شما باشد.

من واقعاً خوش شانس هستم که با بسیاری از بازیکنان لیورپول در تیم ملی برزیل نیز بازی کرده ام. من آلیسون بکر، فابینیو و بابی فیرمینو را به خوبی می شناسم و آنها دوستان و بازیکنان بزرگی هستند. من مطمئن هستم که آنها کمک بزرگی به من برای اقامت در اینجا خواهند بود. احساس می‌کنم خیلی برای این لحظه آماده‌ام و حالا وقت آن است که بعد از دورانی دشوار به میدان بروم.  

انتخاب شماره 29؟ این عدد برای من خاص است و شماره من در اولین تیمم یعنی گرمیو بود. این برای من شانس زیادی آورد، بنابراین شاید کمی هم در این مورد خرافاتی باشم. من واقعا این عدد را دوست دارم و برایم شانس زیادی به ارمغان آورد و امیدوارم اینجا در لیورپول نیز این اتفاق رخ دهد."

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.